Книги Українською Мовою » 💛 Любовні романи » Арос.Призначена вогняному дракону, Аніта Мілаєва 📚 - Українською

Читати книгу - "Арос.Призначена вогняному дракону, Аніта Мілаєва"

3 160
0
24.10.22
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Арос.Призначена вогняному дракону" автора Аніта Мілаєва. Жанр книги: 💛 Любовні романи / 💙 Любовне фентезі. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 111 112
Перейти на сторінку:
епілог

 

Лія і Рейгалем

  -Кохана, вставай.

Дівчина знехотя відкрила очі. Біля ліжка стояв Рей. У руках він тримав маленьке дитинча гуррії. Лія різко встала. Вони чекали народження малюка вже третій день.

-Уявляєш, твоя Аєріс дозволила мені його взяти. Я допоміг прийняти лоша, а вона ... -Він простягнув мокрого і слабкого гуррію Лії.- Ось. І лоша мене признало. Як думаєш, Ацакі ревнувати не буде, якщо у мене з'явиться другий кінь?

Лія засміялася. Після того як Аєріс стала її другом, всіх гуррій звільнили. На жаль, коні не повернулися до драконів. Не визнали в них напарників. Інфанту ж не втрачав надію на приручення коня, який може телепатично спілкуватися. І нехай вони допомагають ворогам, але яка сила таїться в цих тваринах. І ось довгоочікуваний день настав. У нього свій гуррія !!!

Цього ранку, він був найщасливішою людиною. Інфанту мав сім'ю, був послом і драконом! Затьмарювала щастя лише ситуація з Деміоном.

За цей час в Фіе_каста відбулися зміни. В Умлінго повернувся до влади повелитель СІнсах, який відразу ж відновив всі зв'язки з Тенді. Повелитель Себека став батьком. Правда його дитину бачила тільки Лія, не довіряв він нікому таке чудо.

Залишилося налагодити в Акроні появу справжніх. Поки не вдавалося, але вони обов'язково що - небудь придумають.


 

Деміон

Чорний дракон з сумом спостерігав за тим, як летять вогненний ящір  і гуррія з його невісткою.

Ось уже, майже, рік він жив у печері. Все рідше і рідше перетворюючись на людину. Спроби закликати бонобі не увінчалися успіхом. І він втратив надію. Деміон не хотів жити в башті, яку брат побудував спеціально для нього, вважаючи за краще жити в печері подалі від людей.

-Деміоне, - Лія спритно зістрибнула зі свого коня і поспішила обійняти чорного ящера. - Ми чекали на тебе вчора, а ти не прилетів.

Чорний дракон став людиною. Нехай ненадовго, але для розмови вистачить.

-Я втомився.

Вогняний дракон, перетворившись у Рея, підійшов привітати брата.

-Деме, ми до тебе з новинами, - широко посміхаючись, заявив брат, перериваючи обійми.

-У мене з'являться племінники?

Рей з Лією перезирнулися. 

-Ні, не з такими. Це у Древіса з'явилося потомство, ми поки практикуємо, - посміхнулася Лія. - А у нас кращі новини .

Дівчина дістала з кишені невідомий Деміону кристал.

-Брат, ти вирушаєш в інший світ за своєю бонобі, - урочисто заявив глав верх.

-Древіс довго створював цей кристал. Це вдячність за Роналу. Так що пішли готуватися до зустрічі. Я розповім тобі про наш світ, дам номер Тіма, і ти знайдеш свою блондинку, - заторохтіла Лія, обіймаючи здивованого Деміона ......

 

ЗАВТРА ВИЙДЕ ІСТОРІЯ КОХАННЯ ДЕМІОНА.

а також 
ЧЕКАЮ ВАС НА СТОРІНКАХ МОЄЇ  КНИГИ : "ДРУЖИНА НА ПІДМІНУ. ОБДУРИТИ МАГА"Дякую за вашу підтримку, зірочки і теплі слова))


 

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍

Кінець

З цією книгою читають Любовне фентезі 215661 Непокірний трофей Олена Гуйда, Оксана Северная 468637 Любовне фентезі 236544 Душа дракона Лаванда Різ 452026 Любовне фентезі 364511 Арос. Суджена для чорного дракона Аніта Мілаєва 189706
1 ... 111 112
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Арос.Призначена вогняному дракону, Аніта Мілаєва», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Арос.Призначена вогняному дракону, Аніта Мілаєва"