Книги Українською Мовою » 💛 Романтична еротика » Віддана босу за борги, Марк Логан 📚 - Українською

Читати книгу - "Віддана босу за борги, Марк Логан"

155
0
05.11.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Віддана босу за борги" автора Марк Логан. Жанр книги: 💛 Романтична еротика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Віддана босу за борги, Марк Логан» була написана автором - Марк Логан, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💛 Романтична еротика".
Поділитися книгою "Віддана босу за борги, Марк Логан" в соціальних мережах: 

Ласкаво просимо на ReadUkrainianBooks.com, де слово стає живим і казковим. Сьогодні ми раді представити вам книгу "Віддана босу за борги" від талановитого автора Марка Логана. 📚

🌟 Про книгу "Віддана босу за борги": У цій захоплюючій історії головний герой, відданий і вірний босу, знаходиться на межі двох світів: світу великих бізнес-схем і світу вірних зобов'язань. Він вирішує виплатити свої борги, але це вимагає від нього більше, ніж він може уявити. Це історія про відданість, віру та справжню цінність слова.

🖋️ Про автора Марка Логана: Марк Логан - це відомий автор, який вміло вплітає в свої твори емоції та глибокі думки. Його слова мають силу змінити світ, і кожна його книга - це подорож у світ внутрішніх перетворень.

🌐 Чому читати на ReadUkrainianBooks.com: ReadUkrainianBooks.com - це онлайн-платформа, де ви знайдете найкращі твори світової літератури, які можна читати онлайн абсолютно безкоштовно та без реєстрації. Ми пишаємося тим, що пропагуємо читання українською мовою, сприяючи розвитку національної культури та мови.

📚 Важливість читання українською мовою: Читання українською - це шлях до розширення словникового запасу, збагачення знань та розвитку креативності. Це можливість глибше зануритися в світ мови та виразності.

Поглибіть свої знання та емоції, читаючи "Віддана босу за борги" разом з ReadUkrainianBooks.com. Долучайтеся до нас та відкривайте для себе безмежний світ слів та вражень! 📖✨

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 ... 148
Перейти на сторінку:
1. Татяна

— Чорт… — попри шепіт, який зривається з моїх уст, серце норовить вистрибнути з грудей. Воно б саме, якби змогло, вирвалось на волю й чимдуж помчало на пошуки. 

“Дурненьке” — нашіптує внутрішній голос. У цій ситуації тільки він говорить правду, адже м'яз у роті відмовляється озвучувати її. 

Смикані рухи, ватяні пальці. Вони не хочуть підкорятися, але однаково виконують ту саму функцію понад добу.

— Ваш виклик переадресовується на авто… — каже незмінний голос.

— Замовкни, — знову не втримую емоцій і кричу на ні в чому не винний телефон. Голосно. Надривно. Слізно! — Ненавиджу… — вкладаю у слово частку болі. Сподіваюсь, що трішки попустить, але де там! 

Припадаю спиною до прохолодної стіни та сповзаю донизу. Вона здається мені крижаною і холодить шкіру. Але цього недостатньо, щоб мене привело до тями.

У мене істерика. Я то плачу, як маленька дитина, то сміюся, як божевільна.

В усьому винен Стас. Мій милий Стас! Мій чоловік! Моя опора! Моє кохання!

Вчора він не прийшов додому. Так буває дуже рідко, і Стас завжди попереджає. Але не цього разу.

Увечері, коли сонце цілую землю та ховається за горизонтом, а коханий не повернувся і не попередив про затримку, я телефоную йому. Однак замість низького тембру його голосу, який приємно лоскоче мою шкіру, я чую байдуже механічне: “Зараз, на жаль, відсутній зв’язок з вашим абонентом. Зателефонуйте, будь ласка, пізніше”. 

Пізніше, це коли? Завтра? Чи коли стане вже зовсім пізно? Погані думки одразу полонять розум, і я починаю телефонувати до офісу, але відповіді немає. Мені не хочеться завчасно й безпідставно бити в дзвони та здійснювати виклик за викликом, а почувши стільки набридливих гудків, я картаю себе за прийняте рішення.

“Та яка там відповідь, якщо на вулиці темна ніч?” — гуде фраза у голові. Це зрозуміло, але попри цей факт я знову телефоную. — “Напевно, крім охорони у будівлі жодної душі, якщо ніхто так і не здійняв трубку, яка стільки разів розривалась від дзвінків”, — я погоджуюсь з підказками, але надія просто так не здається.

 

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
1 2 ... 148
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Віддана босу за борги, Марк Логан», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Віддана босу за борги, Марк Логан"