Книги Українською Мовою » 💙 Підліткова проза » Зведений для колишньої, Вікторія Вашингтон 📚 - Українською

Читати книгу - "Зведений для колишньої, Вікторія Вашингтон"

47
0
20.11.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Зведений для колишньої" автора Вікторія Вашингтон. Жанр книги: 💙 Підліткова проза. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Зведений для колишньої, Вікторія Вашингтон» була написана автором - Вікторія Вашингтон, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Підліткова проза".
Поділитися книгою "Зведений для колишньої, Вікторія Вашингтон" в соціальних мережах: 

💔 Зведений для колишньої - це захоплююча драма, яка розгортається в світі емоцій та стосунків. Відома письменниця Вікторія Вашингтон створила історію, що торкнеться кожного серця.

💑 Головний герой - Максим Лебединський - знаменитий бізнесмен, який опиняється в серцевому лабіринті розлучення. Його пошук власного "я" відбувається в тіні минулого, де невизначеність і зрада роблять його подорож непередбачуваною. Відчуйте кожен його крок у світі сумнівів і втрат.

🖋️ Авторка Вікторія Вашингтон - талановита майстриня слова, яка вміло поринає в психологію відносин та людських почуттів. В її творчості кожне слово - це нота у мелодії, яка відбивається у душі читача.

🌍 ReadUkrainianBooks.com - ваш безкоштовний квиток до світу найкращих творінь. Тут вас чекають бестселери та найкращі книги світу, а все це доступно онлайн і без реєстрації. Читайте українською - це не тільки розвага, але і розвиток мови та підтримка власної культури.

🌟 Чому важливо читати українською мовою? Книги українською - це засіб збереження мови та продовження культурної спадщини. Це також можливість розширення словникового запасу та вдосконалення граматичних навичок.

🌐 Поглибіться у емоційний світ "Зведеного для колишньої" разом з ReadUkrainianBooks.com. Переживайте разом із Максимом Лебединським та відкривайте для себе справжню сутність любові, втрат та відновлення. Давайте разом робити кожну сторінку особливою! 💔📖

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 ... 23
Перейти на сторінку:
0

—Чому... чому ти так? — стискаю долоні в кулаки, впиваючись у ніжну шкіру нігтями до дикого болю. — Хіба не бачиш, наскільки я щиро до тебе ставлюся? — намагаюся не видавати, що моє тіло тремтить так, ніби я опинилася посеред снігової пустелі, а не стою тут перед ним у доволі теплій і просторій кімнаті заміського будинку, який тепер нам доводиться ділити.

Тільки голос усе одно видає з потрохами. Інтонація то підвищується, то фонить від низького тону. І так хрипитькожне слово, яке мені вдається із себе видавити.

— Ти маленька, хороша моя, — на його губах з'являється та легка усмішка, яку я так сильно люблю.

Тільки зараз вона викликає в мені лише роздратування.

— Три роки? Для тебе це так багато? Тупа відмазка, неймовірно тупа, Харване.

Так багато почуттів зараз грають усередині мене. Мені хочеться одночасно розплакатися і притиснутися до нього міцно-міцно, і плюнути йому в обличчя, і втекти, гучно грюкнути дверима з цього будинку... Міста.

Але мене зупиняє те, що він не стане мене наздоганяти і зупиняти.

Як би сильно мені цього не хотілося.

— Ти обов'язково знайдеш свого принца, принцесо, —підтискає губи. — Я не схожий на героя твоєї казки. Для мене казки в реальному житті - це антиутопія.

— Знаєш... — ковтаю клубок, що утворився в горлі, і намагаюся не дати зірватися сльозам, що скупчилися на очах. — Ти пошкодуєш.

— Що? — хмуриться він, намагаючись уловити суть кинутої мною фрази.

— Ніхто й ніколи не полюбить тебе так щиро й невинно, як я, — заявляю твердо. — І тоді ти пошкодуєш, що зараз вчинив зі мною так. Дуже пошкодуєш. Але буде пізно, Харване. Я докладу всіх своїх зусиль, щоб до того моменту ти мені був уже зовсім не потрібен.

— Маленька, що ти кажеш, — важко зітхає він.

— Побачиш, — даю йому обіцянку. — Уже можеш починати зворотний відлік до того часу, як ми поміняємося ролями.

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
1 2 ... 23
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Зведений для колишньої, Вікторія Вашингтон», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Зведений для колишньої, Вікторія Вашингтон"