Книги Українською Мовою » 💛 Фентезі » Усі царства іншого світу, Лариса Лешкевич 📚 - Українською

Читати книгу - "Усі царства іншого світу, Лариса Лешкевич"

211
0
08.12.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Усі царства іншого світу" автора Лариса Лешкевич. Жанр книги: 💛 Фентезі. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Усі царства іншого світу, Лариса Лешкевич» була написана автором - Лариса Лешкевич, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💛 Фентезі".
Поділитися книгою "Усі царства іншого світу, Лариса Лешкевич" в соціальних мережах: 

📚 "Усі царства іншого світу" - захоплююча подорож у таємничий і прекрасний світ від талановитої письменниці Лариси Лешкевич. Ця книга відкриває перед читачем ворота до унікального уявного світу, де кожна сторінка - це новий заклик до мрій та відкриттів.

👤 Головний герой - Артем, молодий чоловік, випадково опинився в іншому світі, наповненому чарівністю та неймовірними подіями. Відчуття справжньої пригоди та пошуку власного місця у цьому загадковому українському світі роблять його непередбачуваним та захоплюючим персонажем.

🖋️ Лариса Лешкевич - визнаний майстер слова, яка чарує своїх читачів унікальністю своїх творів. Її талант дозволяє створювати не лише історії, але й занурювати читача в емоційні глибини та філософські роздуми.

🌐 ReadUkrainianBooks.com - це культовий портал для тих, хто обожнює читати українською. Тут зібрані шедеври світової та вітчизняної літератури, доступні для читання онлайн безкоштовно. Це великий крок до розвитку мови та культури.

🌍 Чому важливо читати українською? Мова - це не лише інструмент спілкування, але й основа національної ідентичності. Читати українською - це спосіб зберегти і розвивати рідну мову та культурний багаж.

📘 "Усі царства іншого світу" - це книга, яка перетворює слова в чарівність, а сторінки - в підбірку справжніх пригод. Відкрийте для себе цей унікальний світ на ReadUkrainianBooks.com - де слова стають магією, а книги - ключами до нових реальностей. 📖✨

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 ... 236
Перейти на сторінку:
Глава 1 Символ життя, частина 1

Шановні читачи!  Дуже хотілося б, щоб ви  залишали коментарі до цієї книги. Бо мені потрібно зрозуміти, наскільки вона подобається та чи варто її викладати зараз повністю або  краще залишити невеликий ознайомчий фрагмент, а публікацію відкласти до найкращів часів.  Бо книга об'ємна та не зовсім проста. Дякую.

13.10 Книга у процесі вичитування, бо є помилки і усілякі огріхи... 

Сяйво іншого світу проривалося через вузькі тріщини в хисткому тумані реальності. 

Веда сама закликала його своєю піснею, і тепер їй здавалося, ніби високий простір над головою, тремтячий дивними спалахами світла, то  не просто стеля, а безмежне нічне небо, на чорному полотні якого  розкидані чужі, химерні сузір'я…

Веда дивилася в зал, стискаючи пальцями, що побіліли від напруження, твердий гриф скрипки. Безглузда усмішка стигла на її губах, у грудях все завмирало від жаху і щастя, а серце переповнював  тріумф.

Зал був повний, крізь напівтемряву і мерехтливі вогні запальничок, вона бачила: глядачі тісняться навіть у проходах, і згадала, як очманіла, коли дізналася, що всі квитки виявилися розкуплені вже за п'ять днів до концерту.

Захоплений гомін голосів, схожий на далекий гуркіт грому, що віщує небаченої сили грозу, долинав до її слуху.

Тремтлива долоня соло-гітариста Борика важко ляснула її по лівій лопатці.

– Останній уклін і звалюємо звідси… – прошипів Борик драматичним пошепком, – не витримаю ще одного повторення на біс…

Веда швидко переглянулась з іншими  трьома учасниками, на обличчях яких читався такий же безглуздо-розгублений розпач, і ледь помітно кивнула.

В єдиному пориві нахилилися вони так низько, що Веда хльостко зачепила волоссям підлогу сцени, підсвітлену зсередини. 

Рокіт  залу  піднявся і, відбившись від високої стелі, звалився вниз, наче хвиля цунамі, змітаючи все на своєму шляху.

Резонанс був такий сильний, що Веді здалося, ніби сцена розкрилася в неї під ногами.

Борик впевнено обхопив її зап'ястя і потяг за куліси.

– Правильно! Не можна балувати глядачів, – промимрив ударник Володька, віддихаючись і витираючи з чола липкий холодний піт.

– Ну так! – нахмурилася Веда, – Ми ще не настільки знамениті, щоб пирхати на шанувальників.

Інші мовчали, намагаючись перевести подих.

На стіні висів величезний рекламний плакат, виконаний у приглушено-похмурих тонах: Фолк-рок гурт “Веретено” проведе вас у зачарований світ давніх міфів та легенд!

І фотографія всіх п'ятьох, із задумливими, одухотвореними обличчями, одягненими в навмисне грубуваті костюми раннього середньовіччя. А позаду – дрімучий ліс та стародавній замок; повний місяць сидить на верхівці гострої замкової вежі, кажан креслить темним небом, а на загубленій лісовій галявині дрімає серед заповідних трав і квітів хатинка на курячих ніжках. І все це в обрамленні хитромудрих кельтських візерунків.

Веда мріяла про більш самобутню рекламу для концерту, і навіть сама розробила макет, проте Гнат сказав, що зайва оригінальність лише відлякне публіку. Цільовий глядач швидше піде на щось звичне, але приправлене легким флером таємничості. І він, як завжди, мав рацію.

Веда з ніжністю подивилася на дуже високого, спортивної статури чоловіка, який стояв на тлі плакату, розмовляючи по телефону, і сунула скрипку в руки Борика.

– За робочий інструмент відповідаєш головою! – весело попередила вона і дзвінко покликала: – Гнате!

Чоловік повернув до неї обличчя. Веда побігла і, як дівчисько, застрибнула йому на руки, обхопила його за шию.

– Ти бачив! Бачив скільки народу! Це ж повний успіх! – закричала  с захопленням, тицяючись губами йому в щоку.

– Успіх цілком заслужений, – відповів Гнат, злегка усуваючись від її поцілунків, – ви постаралися, добре підготувалися. І пісні ти підібрала вдалі… якраз, щоб зачепити глядацьку уяву.

– А кліп? Невже буде й кліп?

– Так, буде! Днями зустрінемося з режисером. Я домовився…

Веда з обожненням вдивилася в його точене, смагляве обличчя.

Після того, як чотири роки тому її прийомні батьки загинули в автокатастрофі, у неї тільки Гнат і залишився.

Гнат старше на двадцять шість років, йому вже під п'ятдесят, але він досі страшенно гарний: темноволосий, сіроокий і, здається, нітрохи не постарів за ці роки. 

Ще в дитинстві Веда закохалася в нього до нестями, і ніякий час не зміг знищити ці полум'яні дівчачі почуття.

Гнат – брат її прийомної матері. Веда завжди знала, що удочерена – ніхто від неї цього факту не приховував.

Адже вони теж були в тій машині, на задньому сидінні... Гнат тоді закрив її собою від удару, і обидва вони вижили. А от батькам, що сиділи попереду, не пощастило.

Шістнадцятирічна Веда дуже боялася, що її віддадуть до притулку. Гнат так і не зізнався, як йому, чоловікові, хай і забезпеченому матеріально, але без сім'ї, вдалося оформити опікунство над прийомною дочкою загиблої сестри.

Веда невиразно пам'ятала суд і питання, на які їй доводилося відповідати. Незважаючи на поради адвоката, вона не зуміла утриматися і щиро розплакалася в залі засідання, коли говорила про те, що Гнат дбав про неї з самого дитинства краще за прийомного батька.

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
1 2 ... 236
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Усі царства іншого світу, Лариса Лешкевич», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Усі царства іншого світу, Лариса Лешкевич"