Книги Українською Мовою » 💛 Фентезі » Крок за горизонт, Анна Ліє Кейн 📚 - Українською

Читати книгу - "Крок за горизонт, Анна Ліє Кейн"

756
0
20.12.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Крок за горизонт" автора Анна Ліє Кейн. Жанр книги: 💛 Фентезі. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Крок за горизонт, Анна Ліє Кейн» була написана автором - Анна Ліє Кейн, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💛 Фентезі".
Поділитися книгою "Крок за горизонт, Анна Ліє Кейн" в соціальних мережах: 

Зануртеся у захоплюючий світ пригод від талановитої письменниці Анни Ліє Кейн з книгою "Крок за горизонт"! 🌄💫

Про книгу: 🌟 "Крок за горизонт" - це епічна подорож героя, яка відбувається не тільки на карті світу, але й у його власному серці. Книга розкриває тему самопізнання та важливості робити кроки за межі відомого, щоб знайти себе та своє справжнє щастя.

👤 Головний герой: Артур, звичайна людина, яка вирішує змінити своє життя і вирушає у подорож. Він символізує усіх нас, хто шукає власний шлях, переслідує свої мрії та прагне відкрити для себе нові можливості.

🖋 Про автора: Анна Ліє Кейн - визнана майстриня слова, яка поглиблює читачів у світ фантазії та реалізму. Її твори надихають та залишають незабутні враження.

🌐 ReadUkrainianBooks.com: Окриліть свої читацькі можливості на ReadUkrainianBooks.com! 🌍 Тут зібрані шедеври світової літератури, доступні для читання онлайн безкоштовно та без реєстрації. Приєднуйтеся до спільноти тих, хто вірить у силу української мови та літератури.

🇺🇦 Читайте українською - розвивайте культуру та мову! 🇺🇦 Крокуйте разом із нами в світ української словесності та насолоджуйтеся всім, що пропонує "Крок за горизонт".

Нехай ця книга буде вашим відкриттям у світі літературних пригод. Запрошуємо вас на ReadUkrainianBooks.com, де кожен знайде щось особливе! 🚀📖


Читати ще книги автора Анни Ліє Кейн:

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 ... 106
Перейти на сторінку:
1. Олівія

Його очі були сповнені таким жахом, ніби в кімнату увійшла сама смерть з бензопилою, а не його люба дружина.

- Олівія, це не те, що ти подумала! - вигукнув Ітан найбільш клішовану фразу з тих, що можна було вимовити в подібний момент, і сховався за спину яскраво нафарбованої брюнетки, яка махала на мене нарощеними віями.

- І це не твоя коханка, а діловий партнер? - беземоційно уточнила я, оглядаючи кабінет нотаріуса. Сам юрист - Стефан - сидів за письмовим столом, зосереджено перебирав папери та взагалі вдавав, що в приміщенні нікого стороннього не помічає.

- Ні, люба, - пробурмотів мій уже колишній чоловік, старанно прикриваючись губатою подружкою. – Це моя родичка.

– А чого не знайомив раніше? - здивувалася я, підходячи до одного з крісел і повільно опускаючись у нього.

- Кави? – флегматично запропонував Стефан, навіть не підводячи погляду від документів.

- Так, без молока і цукру, - тихо відповіла йому. Нотаріус кивнув, але не став турбувати секретарку через телефон, а піднявся з місця і сам вийшов у приймальню.

Я дивилася на зляканого Ітана і його коханку - Моллі. Обидва безпорадно переглядалися, не знаючи, що сказати.

Моєму чоловікові не пощастило звернутися до контори, де працював Стефан - близький друг адвоката, який уже давно співпрацював із мною. І мені, нарешті, довелося дізнатися, що за моєю спиною мене намагається "роздягнути" власний чоловік. Схаменулась я, щоправда, пізно, бо подарована Ітану машина і квартира вже були переписані на довгоногу красуню. Цікаво, а груди він їй теж моїм коштом зробив?

Ось тільки куплений нам будинок, який я для зручності оформила на Ітана, так безглуздо втратити було б занадто прикро.

- Олівія, я все можу пояснити, - зробив ще одну жалюгідну спробу чоловік.

- Я навіть хочу послухати, - гірко посміхнулася, закидаючи ногу на ногу, а потім махнула рукою, ніби передумала: - Хоча ні, не маю наміру витрачати час! Знаєш, Ітане, напевно, я б пробачила зраду, якби ти просто тягав цю дівчину в нашу постіль, але не намагався переоформити на неї все, що погано лежить. Я дійсно надто багато часу приділяла роботі, а не сім'ї.

- Багато?! - чоловік раптом підскочив, ніби його ґедзь вкусив, ледь не поваливши на підлогу Моллі, і почав розмахувати руками: - Та ти постійно в роботі! Я одружився з веселою дівчиною, яка любила потусити, а через п'ять років шлюбу ти перетворилася на вічно зайняту нудну жінку! Я не готовий таке терпіти, я чоловік і маю потреби…

- Потреби витрачати мої гроші на своїх коханок? - зігнула брову, спостерігаючи за істерикою чоловіка.

- Я в котика одна! - ревниво пискнула Моллі, але ніхто не звернув на неї уваги. Я дивилася на чоловіка і не розуміла, як я взагалі могла вийти за нього заміж. Мабуть, у двадцять чотири я ще була надто наївною, а в чомусь навіть дурною.

- Це компенсація за те, що мені довелося жити з таким нестерпним стервом, як ти! - з несподіваною злістю вигукнув чоловік. Думаю, в його уяві це мало виглядати вкрай лячно, але виявилося швидше смішно. Високий і досить гарний чоловік у гніві нагадував збентеженого тушканчика. Особливого колориту додавала зачіска, яку вранці укладали в одному з найдорожчих барбершопів міста, а тепер вона розтріпалася і стирчала у різні боки.

- Ти компенсував вдосталь, - сказала дивлячись йому прямо в очі. - Я подаю на розлучення.

- Тоді я відсуджу в тебе все! - бризкав слиною мій неблаговірний. - Твої рахунки записані на мене, і дім і…

- Успіху тобі, - продемонструвала я найпідступнішу зі своїх усмішок. Ітан такого виразу мого обличчя терпіти не міг, скривився і цього разу:

- Тобто так просто ти спустиш в унітаз все, що між нами було?!

- Так, - кивнула, не уточнюючи хто саме, що й куди спустив. У цей момент до кабінету повернувся Стефан, поставив переді мною філіжанку з ароматним напоєм, а сам зайняв крісло.

- Ось так?! - все ще не вірив Ітан. Моллі просто переводила погляд з нього на мене і кліпала. - Ти пошкодуєш, Олівіє! Ти без мене не зможеш! Ти ще приповзеш до мене.

- Іди вже, Ітане, - спокійно попросила я, не в змозі більше витримувати його істерику. У думках жевріла надія, що це востаннє, коли я вислуховую його крики.

- Нестерпне стерво! - виплюнув чоловік, потім схопив за руку коханку і смикнув за собою: - Ходімо, Моллі.

Я прослідкувала поглядом за обтягнутою короткою спідницею бездоганною дупкою брюнетки й обернулася до нотаріуса:

- Я твоя боржниця, Стефане.

- Розрахуєшся якось, - сумно посміхнувся він і відсалютував мені чашкою з кавою.

Повертатися додому я не наважилася. Ітан цілий вечір обривав мені телефон, писав у всі месенджери, але отримував лише одну суху відповідь: «збирай речі та з'їжджай». Завтра у мене важкий день в офісі, а тому я не збиралася витрачати час, відведений для спокійного сну на суперечки з чоловіком.

Витрачених на Ітана сім років життя, п'ять із яких ми були одружені, мені навіть не було шкода. Трохи прикро, але не більше. У той момент, коли я увійшла до кабінету Стефана і побачила красуню Моллі, яка сиділа на колінах мого чоловіка, раптом усвідомила, що навіть не ревную. Ітан враз здався мені дурним канюкою, а не тим впевненим і перспективним чоловіком, в якого я закохалася. Зрозуміла, що наш шлюб уже давно був фікцією, яка просто заспокоювала мене, і створювала відчуття ніби я досягла успіху не лише в кар'єрі, а й в особистому житті. Виявилося, що всидіти на двох стільцях надто складно… напевно, у нашому світі так заведено – тільки чоловік може бути успішним у всьому: і вдома, і в офісі, і з друзями. А жінці доводиться вибирати, чи домогосподарка, чи кар'єристка, чи… ну, які там образливі слова люблять використовувати чоловіки?

Залишила темно-синій електрокар на парковці житлового комплексу та попрямувала до входу. Цокіт підборів наповнив нічну тишу безлюдного місця. Маленька стрілка на механічному годиннику наближалася до позначки «дванадцять».

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
1 2 ... 106
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Крок за горизонт, Анна Ліє Кейн», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Крок за горизонт, Анна Ліє Кейн"