Книги Українською Мовою » 💛 Детектив/Трилер » Усі їхні секрети, Марта Кейс 📚 - Українською

Читати книгу - "Усі їхні секрети, Марта Кейс"

307
0
11.01.24
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Усі їхні секрети" автора Марта Кейс. Жанр книги: 💛 Детектив/Трилер. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Усі їхні секрети, Марта Кейс» була написана автором - Марта Кейс, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💛 Детектив/Трилер".
Поділитися книгою "Усі їхні секрети, Марта Кейс" в соціальних мережах: 

📘 Інтриги, розкриття та кохання: поглиблення у світ секретів, що змінюють життя.

🌟 Допоможіть головному героєві розкрити усі їхні секрети у захоплюючому романі від Марти Кейс. Це не тільки історія, але й подорож у таємничий світ, де кожен обличчя має свою історію. 👤 Головний герой - Емма, молода журналістка, випадково потрапляє в ситуацію, де їй доводиться розкривати секрети інших. Захоплююча казка про її власне відкриття себе та зустрічі, які перевертають її світ. 🌈 Марта Кейс, автор цього захоплюючого твору, розкриває своє вміння ткати інтригу і створювати персонажі, які залишають слід у серцях читачів. Її погляд на життя і кохання відзначається глибоким розумінням людських почуттів.

🌐 На сайті readukrainianbooks.com ви можете насолоджуватися безкоштовними онлайн книгами українською мовою. Серед них - бестселери і найкращі книги світу. Читайте, розвивайте свою уяву та насолоджуйтеся красою української мови. 🇺🇦 Чому важливо читати українською мовою? Мова - це ключ до культурного багатства та самопізнання. Читання українською мовою - це не лише розвага, а й активна підтримка розвитку національної літератури та власної ідентичності.

💬 "Усі їхні секрети" - це виклик розкривати та приймати таємниці, які роблять наше життя барвистішим та цікавішим. Приєднуйтеся до нас на readukrainianbooks.com, де кожна сторінка - це новий світ, що чекає на свого відкривача. 📚✨

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 ... 83
Перейти на сторінку:
Пролог

Нудотний сморід бензину просякнув все навколо. Вона ледь дихала і чекала розв’язки – фіналу їхньої історії. А він осатаніло тицяв дулом пістолета у її скроню. В ньому було стільки ненависті, що остання надія вибратись звідси живою вмирала у темному кутку цієї занедбаної хижі. Пролунало питання, яке різало її ножем по серцю:

— Ти вбила? Зізнайся і все скінчиться!

— Ні, присягаюся! Я б ніколи не завдала йому шкоди! Я любила…

Вона не встигла договорити. Потік її виправдань перервало клацання. Швидке, одиночне, безжальне. Саме так звучить вирок. Він натиснув курок і всередині все стислось. Вона чекала болю, якого завдає куля, пронизуючи тіло своєї жертви. Але смертоносна грудка металу не вилетіла назустріч долі.

Вона повторювала собі, що має вижити. «Думай, дівчинко, думай!»: звучало мантрою в голові. Треба боротись, не дивлячись ні на що. А може варто зупинитись? Може доля не даремно привела її в цю хижу і треба прийняти кінець зі смиренністю? Ні, вона не могла так вчинити. Їм обом вдасться вижити!

Він знову поставив своє питання, ніби знущався. Чи було йому хоч якесь діло до правди? Здавалось, що він давно вирішив її долю. І щоб вона не відповіла – змінити це було неможливо.

Її тіло тремтіло, руки не слухались. Вона лише дужче втягувала шию в плечі та напружувалась. Схлипування походили на конвульсії й не вгамовувались. Вона спробувала востаннє достукатись до його здорового глузду:

— Він був моєю єдиною радістю. І я ніколи собі не пробачу, що залишила його!

Метал болюче давив на скроню, наче намагався пробитись крізь плоть і проникнути в її думки. Від сліз, страху і смороду бензину до горла підступала нудота. Вона ледь стримувалась, аби не спорожнити шлунок йому під ноги.

Кожен з них опинився тут через океан секретів: своїх та чужих. Все, що роками приховувалось за ідеальною картинкою, нарешті вирвалось назовні. Демони вийшли зі свого сховку і полювали за тими, хто увесь цей час підгодовував їх своєю брехнею.

На мить в хижі запанувала тиша. Очікування млосно витягувало залишки сил з її слабкого тіла. І пролунав останній звук. Клац…

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
1 2 ... 83
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Усі їхні секрети, Марта Кейс», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Усі їхні секрети, Марта Кейс"