Книги Українською Мовою » 💛 Фентезі » Відомство мертвих душ. Тіло без душі, Яна Паувел 📚 - Українською

Читати книгу - "Відомство мертвих душ. Тіло без душі, Яна Паувел"

208
0
31.01.24
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Відомство мертвих душ. Тіло без душі" автора Яна Паувел. Жанр книги: 💛 Фентезі. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Відомство мертвих душ. Тіло без душі, Яна Паувел» була написана автором - Яна Паувел, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💛 Фентезі".
Поділитися книгою "Відомство мертвих душ. Тіло без душі, Яна Паувел" в соціальних мережах: 

📚 "Відомство мертвих душ. Тіло без душі" - захоплива та загадкова книга від талановитого автора Яни Паувел. У цьому романі розкривається темна сторона людської душі, де головний герой опиняється в епіцентрі подій, що переплітаються з невідомим світом. 🔍 Денис Петров - молодий журналіст, який ненавмисно потрапляє у вирій надприродних явищ. Його життя перетворюється на відомство таємних подій, де злидні та надії переплітаються у життєвому гуртожитку. Денис змушений розкривати таємниці не лише свого життя, але й інших, занурюючись у світ відомства мертвих душ. 🖋 Яна Паувел - авторка, що вражає своїх читачів глибоким сюжетом та оригінальним підходом до створення образів. Її творчість - це захоплююча подорож у світ загадкових історій та неочікуваних поворотів.

🌐 ReadUkrainianBooks.com - ваш найкращий партнер у світі української літератури. Тут ви знайдете найкращі твори світової та вітчизняної літератури, читати які можна безкоштовно та без реєстрації. Читати українською - це не просто розвага, це підтримка культури та мови. 📘 "Відомство мертвих душ. Тіло без душі" - це шанс відкрити для себе новий світ та зануритися в глибини загадкових подій. Ця книга стане захоплюючою пригодою для тих, хто любить поєднання невідомого та реального. 🌍 Відвідайте ReadUkrainianBooks.com та відчуйте велику силу української літератури. З часом ви зрозумієте, що кожна книга - це не лише розвага, а й можливість поглибити знання, розширити світогляд та знайти відповіді на важливі питання. 📖🌌

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 ... 90
Перейти на сторінку:
Пролог

В Окті здавна побутував один звичай: засудженого до смертної кари, можна врятувати, якщо розділити з ним клеймо смертника. Йшли роки, часи змінювалися, але звичай залишався. І ось з його започаткування минуло понад три тисячі років, королівство розрослося, населення збільшилося майже в сотню разів, а смертника все ще міг врятувати простий перехожий.

Для цього просто потрібно було нанести на своє тіло клеймо ідентичне тому, що було випалене на тілі злочинця.

Він знав про цей звичай. Знав, що таким чином неодноразово рятували вбивць, ґвалтівників, розбійників.

Клеймо дарувало поручителю владу над злочинцем, робило останнього слухняним його волі, але не захищало. І часто траплялося так, що тіла поручителів знаходили через день-два десь під мостом.

Тому звільняли таким чином зазвичай тих, хто не володів магією, або був в рази слабшим за поручителя.

Серед магів це з часом стало доволі популярним. Вони таким чином здобували собі слухняних слуг, рабів чи піддослідних.

От і зараз під постаментом, на якому він стояв поряд з іще десятком засуджених до страти, стояли маги. Вони між собою перемовлялися, посміювалися зі смертників, зрідка окидали його гидливими поглядами.

Він запросто міг прочитати їхні думки, для цього не потрібно було бути телепатом. Кожен із них був би радий отримати в своє розпорядження лірійця, але жоден не наважився б розділити з ним клеймо смертника.

Він не міг винуватити в цьому свою расу. Лірійці здавна були волелюбним народом. Їхня релігія, традиції, звичаї – усе це суперечило рабським стосункам. Тож, немає нічого дивного в тому, що лірійці віддавали перевагу смерті перед рабством. Він, мабуть, і сам обрав би смерть, але йому вибору ніхто не дасть. Він був у цьому впевнений. І був готовий. Він уже достатньо прожив, бачив достатньо. Він просто стомився… Так навіть краще.

А справедливість? Правда? Та кому вони взагалі потрібні у цьому світі?!

Троє чоловіків зійшли з постаменту, поки він усе це обмірковував. Маги здобули собі нових слуг, або піддослідних, це уже як кому пощастило.

На постамент зайшов високий мовчазний чоловік з маскою на обличчі. Смерть буде безболісною. Про це він подбав заздалегідь, ще в залі Королівського суду заблокувавши усі свої больові рецептори.

Кат підходив до засуджених по черзі і натиском кнопки активував нашийники. Десять хвилин наповнених муками і смерть.

Він старанно не дивився на спотворені гримасою болю обличчя, але з кожним кроком ката його серце билося все швидше.

І що це з ним? Він же не боїться смерті. Тоді чому його серце так шалено калатає в грудях? Чому його дихання так різко збилося? Невже він дозволить цим покидькам побачити свій страх? Невже?..

Кат зупинився навпроти, і його холодні сині очі подивилися на лірійця. Коли він протягнув руку до нашийника, в його очах не відображалося жодної емоції. Але його пальці так і не торкнулися кнопки смерті.

Щось клацнуло, і нашийник разом з кайданами зі дзвоном упав на постамент. Лірієць з недовірою оглянув свої руки, а тоді усвідомив – клеймо, хтось розділив з ним клеймо смертника. І, наче підтверджуючи його думки, в голові пролунав тихий ослаблений голос:

«Врятуй мене»

 

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
1 2 ... 90
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Відомство мертвих душ. Тіло без душі, Яна Паувел», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Відомство мертвих душ. Тіло без душі, Яна Паувел"