Книги Українською Мовою » 💙 Сучасний любовний роман » Коли закінчиться ненависть, Лада Короп 📚 - Українською

Читати книгу - "Коли закінчиться ненависть, Лада Короп"

274
0
23.02.24
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Коли закінчиться ненависть" автора Лада Короп. Жанр книги: 💙 Сучасний любовний роман. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Коли закінчиться ненависть, Лада Короп» була написана автором - Лада Короп, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Сучасний любовний роман".
Поділитися книгою "Коли закінчиться ненависть, Лада Короп" в соціальних мережах: 

📚 Ласкаво просимо на readukrainianbooks.com - вашу віртуальну бібліотеку української літератури! Серед наших новинок - книга "Коли закінчиться ненависть" від авторки Лади Короп.

👩‍💼 Лада Короп - талановита українська письменниця, яка пише зі справжньою емоційною глибиною та майстерністю. Її твори завжди вразливі та захоплюючі, а герої - живі та реалістичні.

💔 У книзі "Коли закінчиться ненависть" авторка розгортає історію про важливість примирення та знаходження шляхів до врегулювання конфліктів. Головний герой цієї книги - людина, яка пережила багато болючих випробувань і навчилася розуміти, що справжня сила полягає в здатності прощати та шукати спільне між суперниками.

📖 На readukrainianbooks.com ви можете читати книги онлайн безкоштовно українською мовою. Читання української літератури - це не лише спосіб розважитися, а й сприяє збереженню та розвитку рідної мови та культури.

🔍 Запрошуємо вас відкрити для себе нову книгу "Коли закінчиться ненависть" від Лади Короп - це історія, яка доторкнеться до ваших сердець та залишить незабутні враження.


Читати ще книги автора Лади Короп на нашому сайті:

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 ... 100
Перейти на сторінку:
Пролог. Ч.1

Всі події та герої даного роману абсолютна вигадка автора. Всі збіги випадкові.

 

ОРЕСТ.

Київ. 2011 рік. 

– Ну нарешті свіже повітря. Я вже задовбався у цьому нічному клубі, – обурюється Ренат. 

Мій хороший друг ще з університету. Ми разом навчалися на факультеті міжнародних відносин. З того часу й спілкуємося. 

– То ходімо звідси. Вже скоро ранок. Завтра весілля Макса, тому нам потрібно відпочити, – звертаюся до Рената. 

– Та ну. Ще тільки дванадцята ночі. Куди нам спішити? Я ще хотів потусити з тією симпатичною білявкою, – каже Ренат й вдоволено всміхається друг. 

– Я пас. Поїду додому. Хочу відіспатися після бурхливої вечірки. 

– Ну як хочеш. А я піду назад. Розігріюся, – регоче Ренат. 

Та раптом Ренат круто розвертається й дивиться кудись у сторону. 

– Дивись, яка фіфа йде, – показує Ренат у бік високої стрункої білявки, яка вийшла з бокового входу клубу. 

– Ще одна білявка? Не занадто? – жартую. 

– Ні. Я люблю красивих жінок. Їх забагато не буває. Ну я пішов. 

– Куди? 

– Як це куди? Знайомитись, – Ренат впевнено крокує до дівчини. Я чомусь йду за ним наче під якимось гіпнозом. І стаю неподалік. 

– Привіт, кралю. Можна з тобою познайомитися, – питає Ренат у білявки. 

– Ні, у мене вже є хлопець, – відповідає та й відвертає свою тендітну голівку. 

– Справді? Та я не збираюся з тобою одружуватися. Так просто потусити й все, – Ренат хапає дівчину за лікоть. 

– Відпусти. Я тобі ясно сказала, що не вільна. Йди своєю дорогою, – агресує дівчина. 

– Заспокойся, кицю. У мене стільки грошей та можливостей, що ти вмить забудеш про свого хлопця. Я дам тобі все, – Ренат виймає гаманець й розкриває його. Потім дістає звідти купюри й протягує незнайомці. – Ось. Тримай. Купи собі все що побажаєш. 

– Ти що геть здурів? Я тобі не повія, – бачу що дівчина замахується й щосили дає йому ляпаса. 

Ренат навіть трохи хитається від удару. Після чого його очі наливаються гнівом й він схоже збирається ударити дівчину у відповідь. Намагаюся його зупинити, але він штовхає мене. 

– Ах ти ж, курва. Хто ти така, щоб підіймати на мене руку?. Ти знаєш хто мій батько? Ти ще пошкодуєш за це, – кричить Ренат й замахується на красуню. 

– Ану забери від неї свої руки. Гад, – до нас підходить кремезний молодий чоловік. Напевно її хлопець.

 – Ренат, ходімо звідси, – підходжу та тягну друга за собою. 

– Ні, я не боюсь цього пихатого бика, – Ренат відштовхує мене. 

Мужик тим часом наближається до нас з сердитою фізіономією. 

– Що тут відбувається? Негайно перепроси перед моєю дівчиною, – каже здоровань. 

– Ха, і не подумаю. Шльондра вона і є шльондра... 

  Схоже це було жахливою помилкою. Хлопець білявки без зайвих слів б'є Рената в щелепу. Вже вдруге Ренат отримав по фізіономії. Цього він пробачити не зміг. І завдав ударів у відповідь. Почалася справжня бійка. Я як істинний друг не можу стояти осторонь. Тому намагаюся захистити Рената. Навички вуличних боїв у мене у крові. Тому що за своє недовге життя я багато бачив і пережив. Здоровань отримав по заслугах. Хоча Ренату теж дісталося. Але я настільки сильно відколошматив незнайомця, що у нього просто не стало сил. Ми з Ренатом встаємо з холодної землі і йдемо до його авто. Зненацька позаду нас чути крехтіння. Ми обертаємося на звук й бачимо, що наш недавній знайомий хапає Рената за плече. Мій друг на автоматі різко відштовхує його і качок падає прямо на бордюр.

 

Шановні читачі запрошую вас до своєї нової книги. Це непроста історія ненависті, кохання та безлічі інтриг. Де на кону стоять щирі почуття. 

Сподіваюся на вашу підтримку у вигляді зірочок та коментарів. Та звісно не забуваємо про підписку на автора задля уникнення неприємних моментів.

Дякую!❤️❤️❤️😊

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
1 2 ... 100
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Коли закінчиться ненависть, Лада Короп», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Коли закінчиться ненависть, Лада Короп"