Книги Українською Мовою » 💛 Історичний любовний роман » Нескорена імператриця. Протистояння, Аманді Хоуп 📚 - Українською

Читати книгу - "Нескорена імператриця. Протистояння, Аманді Хоуп"

206
0
28.02.24
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Нескорена імператриця. Протистояння" автора Аманді Хоуп. Жанр книги: 💛 Історичний любовний роман. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Нескорена імператриця. Протистояння, Аманді Хоуп» була написана автором - Аманді Хоуп, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💛 Історичний любовний роман".
Поділитися книгою "Нескорена імператриця. Протистояння, Аманді Хоуп" в соціальних мережах: 

🌟 Ласкаво просимо до світу величних подвигів та незламної волі! 🌟

У книзі "Нескорена імператриця. Протистояння" ви знайдете захоплююче переплетення історії, політики та сили волі. Головна героїня цього епічного твору - незламна жінка, яка стоїть на шляху досягнення правди та справедливості. Її ім'я стало символом мужності та впертості, її життя - величезним викликом для системи, що намагається її пригнічити.

🖋️ Аманді Хоуп - це авторка, яка здатна вразити світ своїми витонченими словами та масштабними ідеями. Її твори - це справжні шедеври, які здатні змінити погляди на світ та надихнути до великих звершень.

📖 ReadUkrainianBooks.com - ваш провідник у світі літератури та культури! Тут ви зможете насолоджуватися найкращими творами безкоштовно та без обмежень. Читання українською мовою - це не лише засіб розваги, а й важлива складова культурного розвитку країни та збереження національної ідентичності.

Не забувайте, що кожна сторінка цієї книги - це виклик, який зміцнює дух та збагачує розум. Поглибіться у світ незламної імператриці та відчуйте силу правди та справедливості! 🌟


Читати ще книги автора Аманді Хоуп на нашому сайті:

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 ... 82
Перейти на сторінку:
Глава 1

То був важкий день. Ліннея переодяглася і пройшла на посипаний піском майданчик. Тренування стало найкращою справою, щоб заспокоїти емоції та очистити думки.

Займалася вона кілька годин у швидкому ритмі, щоб не мати можливості думати, катуючи себе майже до знемоги.

Такою її і застав новий радник імператора, що з'явився як завжди, без запрошення.

Він не відразу виявив свою присутність. Довгий час спостерігав за нею здалеку, милуючись тонким станом, плавними і точними рухами, розчервонілим обличчям і яскравими, прозорими, немов гірські річки, очима. Була в них нерозгадана таємниця, що манила герцога непереборно.

Саме в цей момент Домінік прийняв рішення, що змінило його подальше життя!

Ліннея зупинилася, несподівано вловивши поруч шарудіння листя.

- Пані Белтрам так старанно практикується! - вийшов зі свого укриття герцог. - Похвально! Тільки чи так це необхідно! Хіба вона не знає, що третій принц привіз її до столиці, щоби зробити своєю дружиною?

Дівчина обернулася, і у Домініка перехопило подих.

Кілька пасм волосся вибилися з її зачіски і прилипли до ніжної шиї. Груди здіймалися після важкого тренування. Очі сяяли яскравіше, ніж звичайно.

Раптом у його свідомості виникла картинка, що так само неймовірно гарна вона буде після проведеної з ним спекотної ночі. Тієї ж миті пекучий вогонь обпалив його нутрощі.

Знадобився деякий час, щоб відігнати від себе непрохані образи, які виникали в голові щоразу, як тільки він зупиняв свій погляд на її рум'яному обличчі та вологому пасмі волосся.

- Ваша Світлість! - привітала вона, важко дихаючи і не помічаючи стану гостя. – Що привело вас цього разу до мого дому?

Тон її голосу був дуже лагідним. На запитання про третього принца дочка генерала не збиралася відповідати.

- Коли ви злитесь, ви ще прекрасніші! – заявив Домінік, також проігнорував її питання.

Останній, кого Ліна зараз хотіла бачити, – це був він. Одного погляду на красеня було достатньо, щоб її з таким трудом набутий спокій розвіявся в пух і порох.

Вона розвернулась і попрямувала стежкою до будинку. Навіть не обертаючись, знала, що цей загальний улюбленець слідує за нею.

Кулаки свербіли заїхати по його гарненькій фізіономії.

Дівчина пройшла у свій будиночок, а турботу про непроханого гостя доручила служниці.

Ліна неквапом роздяглася, залізла в заздалегідь приготовлену ванну і, заплющивши очі, розслабилася. У міру того, як вона вдихала аромат рожевих пелюсток і лавандової олії, яку любила додавати у воду служниця, добрий настрій повертався до неї.

Коли почуття вщухли, з подивом відзначила, що емоції цього разу вийшли з-під контролю, її душевну рівновагу було порушено. Чому вона так сильно відреагувала на присутність герцога? Раніше ніщо не могло похитнути її думки та серце.

Прийнявши ванну і переодягнувшись, дочка генерала заплела волосся і вирушила на зустріч із гостем.

До того моменту Домінік вже встиг випити пару чайників чаю та з'їсти всі запропоновані ласощі.

- Ваша Світлість! - вийшла до гостя, світячись спокоєм і чистотою. – Прошу вибачити мою затримку. Сподіваюся, очікування не було тягарем!

Тепер перед ним була та сама холоднокровна дочка генерала, ніби знову покрилася кіркою з товстого шару льоду. Очі стали байдужими, їхнє світло сховалося на самому дні темної криниці.

Домінік відчув досаду: той вогонь, що виривався нещодавно, знову похований під брилом незворушності.

- Я приніс ваше улюблене османтусове вино! – повідомив він, виставляючи на стіл глечик.

Ліннея здивовано подивилася на сіру з вузьким горлом посудину.

«Що це він повадився? Споїти мене вирішив?»

- Як ви дізналися, що це моє улюблене вино? - вона повела розмову легко і невимушено тим світським холодним тоном, яким вела бесіди, будучи імператрицею.

Звучало начебто й привітно, але водночас слухач відчував, що між ними поставлено величезну непорушну стіну, через яку йому ніколи не пробитися.

– А я й не знав! Ви щойно мені сказали! – нахабно зауважив герцог, продемонструвавши чергову свою чарівну усмішку, яка мала вразити даму в саме серце. Але вона лише скромно посміхнулася у відповідь.

Улла поспішила поставити панам чаші для вина і відійшла вбік.

Домінік розлив вино і, простягаючи його дівчині, ніби ненароком промовив:

- Отже, чому ви не бажаєте стати дружиною третього принца?

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
1 2 ... 82
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Нескорена імператриця. Протистояння, Аманді Хоуп», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Нескорена імператриця. Протистояння, Аманді Хоуп"