Книги Українською Мовою » 💙 Любовне фентезі » Бунтівник та аристократка, Крістіна Логоша 📚 - Українською

Читати книгу - "Бунтівник та аристократка, Крістіна Логоша"

173
0
03.03.24
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Бунтівник та аристократка" автора Крістіна Логоша. Жанр книги: 💙 Любовне фентезі. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Бунтівник та аристократка, Крістіна Логоша» була написана автором - Крістіна Логоша, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Любовне фентезі".
Поділитися книгою "Бунтівник та аристократка, Крістіна Логоша" в соціальних мережах: 

У захоплюючій книзі "Бунтівник та аристократка" від Крістіни Логоша розкривається історія незвичайного соціального роману, де стикаються дві протилежні світи - світ бунтівника і світ аристократки. Головні герої змушені зіткнутися зі своїми власними переконаннями, суспільними нормами та власними почуттями, шукаючи шлях до власної щастя.

На одному полюсі історії стоїть молодий бунтівник, який бореться за свої ідеали та мрії про краще майбутнє. Його життя наповнене ризиком, пригодами та внутрішньою боротьбою за свободу та справедливість. На іншому полюсі - молода аристократка, звикла до комфорту та розкошів, проте відчуває прагнення до свободи та самовираження, яке ставить її під сумнівами і змушує шукати свій шлях у світі, де стіни класового розриву є непроникними.

У цій книзі читачі знайдуть не лише захоплюючий сюжет та цікавих персонажів, але й глибокий зміст, що заставляє задуматися над сенсом життя та справжньою цінністю кохання та свободи.

Автор

Крістіна Логоша - визнаний український письменник, який відомий своїм унікальним стилем та глибоким розумінням людської душі. Закінчивши літературний факультет університету, вона присвятила себе літературній творчості, створюючи твори, які завойовують серця читачів своєю емоційністю та правдивістю. Її книги переважно відображають складні взаємини між людьми, почуття кохання та втрати, а також невичерпну силу духу у вирішальні моменти. "Бунтівник та аристократка" - це лише одна з численних творчих досягнень цієї талановитої письменниці.


Читати ще книги автора Крістіни Логоша на нашому сайті:

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 ... 99
Перейти на сторінку:
Розділ 1

Розділ 1

У непроглядній темряві удари гілок об шибку позбавили залишків сну. Крістоф довго крутився в ліжку, в голові крутилися погані думки. Вставши з ліжка, він попрямував у ванну.

У відображенні дзеркала на нього дивився чоловік близько тридцяти років, засмаглий та фізично розвинений. В очі кидалися шрами від вогнепальних поранень, розкидані по грудній клітці та животі. Кулі мали вбити його, але натомість стали нагородою.

Крістоф відкрив кран і вмився крижаною водою. Тисячі голок врізалися в обличчя, жахаючи нейронні зв'язки, змушуючи нервову систему впасти в стан шоку. Хотілося прогнати нав'язливе занепокоєння, але вийшло навпаки - йому ще сильніше захотілося побачити її. І зробити це негайно!

Він заплющив очі, перенісшись звідси до будинку, де жила Ів. У її спальні завжди горіло світло. Накрившись теплою ковдрою, вона безтурботно спала, не підозрюючи про спостерігача. Але навіть якби Ів розплющила очі, вона б не помітила незнайомця. Його оболонка залишилася далеко, він був у кімнаті невидимою примарою. І нехай його тіло не тут, магія завжди слідувала за ним.

Крістоф підійшов до ліжка, відкинув ковдру, розкриваючи Ів. Вона навіть не ворухнулася. Її волосся кольору вороного крила блискучими хвилями розкидалося по подушці. Лежачи на боці, вона надавалась забуттю, нагадуючи йому тендітного ангела. Бежевий пеньюар задерся вище сідниць, виставляючи напоказ мереживну білизну, а бретелька спала з плеча, оголюючи частину грудей. На її тілі він бачив шрами один в один, як його власні, тільки розташовані в дзеркальному відображенні.

 Він сів на край ліжка поряд із дівчиною. Його долоня лягла на щиколотку Ів. Поволі провів рукою, підбираючись до коліна, пестячи оксамитову шкіру... ковзнувши по стегну  акуратно торкнувся забороненого мережива. Тепло її тіла хвилювало фантазію.

Неприборкане бажання заволодіти Ів захопило Крістофа. Адже що йому коштувало взяти її, а потім змусити забути?.. Він думав про це так давно і так часто, що вже втомився від цієї думки. Ні! Цього було замало. Для нього це жалюгідний ковток води, який не задовольнить багаторічну спрагу, а розпалить бажання ще більше. Він хоче її всю, повністю і без залишку: випити до дна, переповнити келих до самого краю, тонути в ній, як у морі.

І доки він боровся із внутрішнім демоном, його рука продовжувала досліджувати вигини тіла, піднімаючись до талії.

— Хансе, відчепись, — сонно промовила Ів.

Крістоф завмер, дивуючись, що вона відчувала його дотик. Наскільки ж сильний між ними зв'язок?

Від звуку її голосу на тілі Ів почався рух. З-під пеньюару на плечі з'явилося живе татуювання. Самка пітона уважно дивилася на незнайомця, стежачи за кожним його рухом.

- Знову ти?

Крістоф приклав палець до губ. Він не хотів нікого розбудити. Змія частенько спостерігала  за його візитами, охороняючи господиню. Як усі давні магічні істоти, вона бачила більше, ніж звичайні маги.

На талію Ів лягла чоловіча рука, зовсім поруч із рукою Крістофа. Його обличчя спотворила гримаса люті, дух захопив ураган ревнощів, безжально спалюючи зсередини. Внутрішній монстр вимагав крові.

— Не смій, — тихо прошипіла змія, відчуваючи емоції незнайомця.

Сплеск почуттів був пригнічений. Натомість на обличчі непроханого гостя з'явилася хижа усмішка. Він підвівся з ліжка і глянув на Ів та її чоловіка. Ні! Отак його вбити було б надто просто. Та й навіщо? Він поки що необхідний, у хитромудрому плані Крістофа він відіграє вирішальну роль.

Безтілесний гість обережно накрив ковдрою Ів, і легенько торкнувся губами її щоки, боячись перервати сновидіння.

Все, що хотів Крістоф дізнатися, він дізнався: Ів жива, здорова і все ще чужа.

Поки що чужа.

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
1 2 ... 99
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Бунтівник та аристократка, Крістіна Логоша», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Бунтівник та аристократка, Крістіна Логоша"