Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Сивина і тривога, Павлюк Ігор 📚 - Українською

Читати книгу - "Сивина і тривога, Павлюк Ігор"

38
0
14.03.24
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Сивина і тривога" автора Павлюк Ігор. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Сивина і тривога, Павлюк Ігор» була написана автором - Павлюк Ігор, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Сивина і тривога, Павлюк Ігор" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Сивина і тривога, й бажання прожити менше,
Але більше прожити,
Єдрі ттвою в душу… От.
Не створивши Учення, я вільний від всіх поденщин,
Бородатих, неначе про ангела анекдот.

Государственну тайну продав старомодним тернам,
Коли тихо було: чути — дівка чеше косу.
Від америки верне, і від вітчизни верне,
Тому й падаю часто в цей очищальний сум.

І обличчя моє — наче карта мойого часу.
Б'ється зморщене дзеркало на тридцять сім частин.
В буйних травах валяються профілі і анфаси,
І млини, як годинники, крутять кишки годин.

За коліна хапають жінок і коней каурих.
Тільки — осінь в Одесі шумить золотим сніжком.
Зірка з річки сміється, як п'яна беззуба дура.
Ніби й фронту немає, але закритий райком.
Під приклад автомата чеченського косить стара бандура.

Усвідомити щастя — для щастя лише бракує.
Метеор переплавити на зголоднілий ніж.
Ідіотська зозуля кує, але душі не чує.
На фіга ті роки,
Ковані не мені?

Сивина і тривога…
Й красива, мов курва, доля.
І — де Ленін стояв, там тепер чи фонтан, чи хрест.
Що зосталося в мене?
Весела ікона поля
І убитого мною вовка космічна шерсть.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Сивина і тривога, Павлюк Ігор», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Сивина і тривога, Павлюк Ігор"