Книги Українською Мовою » 💛 Шкільні підручники » Осінь-маляр із палітрою пишною… 📚 - Українською

Читати книгу - "Осінь-маляр із палітрою пишною…"

287
0
21.04.22
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Осінь-маляр із палітрою пишною…" автора Максим Рильський. Жанр книги: 💛 Шкільні підручники / 💙 Класика / 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Осінь-маляр із палітрою пишною…» була написана автором - Максим Рильський, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💛 Шкільні підручники / 💙 Класика / 💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Осінь-маляр із палітрою пишною…" в соціальних мережах: 

Вірш «Осінь-маляр із палітрою пишною…» Максима Рильського – ода природі та її красі в найрізноманітніших обличчях. Рильський був в тій когорті письменників, що присвятили свою творчість оспівуванню краси рідної природи, з усіма її барвами та красою, яку вона здатна показати. Намагаючись показати читачеві всю красу осені, як пори року, письменнику вдалося зобразити неймовірно романтичну картину, якою неможливо не захопитися.

Цей твір, на перший погляд, не має головного героя, адже природа є всього лиш оточенням, що супроводжує людину по життю. Але автор робить такого ліричного героя з осені, зображаючи її метафоричним художником, що приходить після теплого літа, та замальовує все в свої фарби.

Письменник не дає негативних дефініцій осені, як кінця чогось теплого та передвісника холодних часів. Для нього вся природа – єдина в своїй красі. До речі, читати онлайн вірш «Осінь-маляр із палітрою пишною…» Максима Рильського українською мовою можна на нашому сайті електронних книг.

Не менш талановито переданий настрій, з яким письменник спостерігає за картиною, намальованою осінню. Він перебуває в неймовірній гармонії з природою та намагається передати читачеві весь той замріяно-захоплений настрій, що переповнює його душу.

Скачати вірш «Осінь-маляр із палітрою пишною…» Максима Рильського можна безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), скориставшись нашим ресурсом електронних книг.

“Осінь-маляр із палітрою пишною…” Максима Рильського.

Приємного читання!

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Осінь-маляр із палітрою пишною... Максим Рильський Осінь-маляр із палітрою пишною тихо в небі кружляє, осипає красою розкішною. Там розсипа вона роси сріблисті, Там тумани розливає, Ліс одягає у шати барвисті. Ліс обливає кольорами дивними, Ніжно сміється до вітру, Грає цілунками з ним переливними. Фарби рожеві, злотисті, червоні, Срібно-блакитне повітря... Ніжні осінні пісні тиходзвонні!

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Осінь-маляр із палітрою пишною…», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Осінь-маляр із палітрою пишною…"