Книги Українською Мовою » 💛 Шкільні підручники » За сонцем хмаронька пливе 📚 - Українською

Читати книгу - "За сонцем хмаронька пливе"

242
0
21.04.22
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "За сонцем хмаронька пливе" автора Тарас Шевченко. Жанр книги: 💛 Шкільні підручники / 💙 Класика / 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «За сонцем хмаронька пливе» була написана автором - Тарас Шевченко, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💛 Шкільні підручники / 💙 Класика / 💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "За сонцем хмаронька пливе" в соціальних мережах: 

Вірш «За сонцем хмаронька пливе» Тараса Шевченка – приклад пейзажної лірики письменника, якій він приділив значну частину всієї своєї творчості. Але, не дивлячись на те, що центральним елементом твору є природа та її краса, в творі присутні нотки туги, яка загалом дуже властива для творчості письменника. У природі автор бачив пряме відображення рідного краю, своєї Батьківщини, яку він часто не міг бачити через життєві обставини.

В основу твору лягли не тільки природні мотиви, ай казкові легенди, що ще в сиву давнину описували красу рідного краю. Такі казки передавались шляхом переказування наступним поколінням, і автор неодмінно їх чув в дитинстві. Проте мотив природи – не єдиний, який автор заклав в свій твір. Він апелює до ворогів, які є лише метафоричним образом, злою та аморфною ордою, що загрожує гармонії краси природи цього краю. До речі, читати онлайн вірш «За сонцем хмаронька пливе» Тараса Шевченка українською мовою можна на нашому сайті електронних книг.

Твір Шевченка сповнений великою кількістю різноманітних образів. Крім вищезгаданих, є більш дрібні аналогії, які мають викликати у читача певні асоціації. Елементи природи – це люди та їх життя, яке пропливає хмаркою по небу буття.

Скачати вірш «За сонцем хмаронька пливе» Тараса Шевченка можна безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), скориставшись нашим ресурсом електронних книг.

“За сонцем хмаронька пливе” Тараса Шевченка.

Приємного читання!

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Вірш «За сонцем хмаронька пливе» Тараса Шевченко

За сонцем хмаронька пливе Тарас Шевченко

За сонцем хмаронька пливе, Червоні поли розстилає І сонце спатоньки зове У синє море: покриває Рожевою пеленою, Мов мати дитину. Очам любо. Годиночку, Малую годину Ніби серце одпочине, З богом заговорить… А туман, неначе ворог, Закриває море І хмароньку рожевую, І тьму за собою Розстилає туман сивий, І тьмою німою Оповиє тобі душу, Й не знаєш, де дітись, І ждеш ного, того світу, Мов матері діти.

[Перша половина 1849, Кос-арал]

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «За сонцем хмаронька пливе», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "За сонцем хмаронька пливе"