Книги Українською Мовою » 💛 Шкільні підручники » Гаї шумлять… 📚 - Українською

Читати книгу - "Гаї шумлять…"

252
0
21.04.22
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Гаї шумлять…" автора Павло Тичина. Жанр книги: 💛 Шкільні підручники / 💙 Класика / 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Гаї шумлять…» була написана автором - Павло Тичина, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💛 Шкільні підручники / 💙 Класика / 💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Гаї шумлять…" в соціальних мережах: 

Вірш «Гаї шумлять..» Павла Тичини – чудовий приклад пейзажної лірики. Чималу частину своєї творчості Тичина присвятив саме оспівуванню краси рідного краю, яка, на його думку, є невичерпною. Разом з тим, вона є вічним джерелом не тільки мудрості, а й натхнення. Вона давала людям привід милуватися своїми краєвидами, а в віршах письменника вона ніби оживає зі всією тою ніжністю, про яку пише автор.

Твір Тичини дає зрозуміти, що природа є тим чинником, що здатен єднати всіх людей під гаслами про оспівування природи та її краси. І українська природа для автора була найбільш гарною, та такою, що постійно може надихати на творчість. Вірш відрізняється особливою поетичність, що в свою чергу призводить до відгуку в серці читача.

Також в вірші дуже багато емоцій, через які автор намагається передати всю ту плеяду почуттів, яку в ньому породжують образи річки та сонця, гаю та неба. До речі, читати онлайн вірш «Гаї шумлять..» Павла Тичини українською мовою можна на нашому сайті електронних книг.

В творі автор відобразив і себе в якості ліричного героя, що милується тою красою, яку описав сам. Він розмовляє з природою, вважаючи ту живим єдиним організмом. І цей герой абсолютно закоханий в природу та всі її прояви.

Скачати вірш «Гаї шумлять..» Павла Тичини можна безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), скориставшись нашим ресурсом електронних книг.

“Гаї шумлять…” Павла Тичини.

Приємного читання!

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Гаї шумлять.. Павло Тичина Гаї шумлять — Я слухаю. Хмарки біжать — Милуюся. Милуюся-дивуюся, Чого душі моїй так весело. Гей, дзвін гуде — Iздалеку. Думки пряде — Над нивами. Над нивами-приливами, Купаючи мене, мов ластівку. Я йду, іду — Зворушений. Когось все жду — Співаючи. Співаючи-кохаючи Під тихий шепіт трав голублячий. Щось мріє гай — Над річкою. Ген неба край — Як золото. Мов золото — поколото, Горить-тремтить ріка, як музика. 1914

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Гаї шумлять…», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Гаї шумлять…"