Книги Українською Мовою » 💛 Шкільні підручники » Блакить мою душу обвіяла 📚 - Українською

Читати книгу - "Блакить мою душу обвіяла"

273
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Блакить мою душу обвіяла" автора Павло Тичина. Жанр книги: 💛 Шкільні підручники / 💙 Класика / 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Блакить мою душу обвіяла» була написана автором - Павло Тичина, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💛 Шкільні підручники / 💙 Класика / 💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Блакить мою душу обвіяла" в соціальних мережах: 

Вірш «Блакить мою душу обвіяла» Павла Тичини – це чудовий приклад пейзажної лірики в українській літературі першої половини ХХ століття. Саме в природі автор знаходив найбільшу музу, яка тільки може існувати. Українська природа була для Тичини всім, і саме тому вона займає таке важливе місце в його творчості. Читач під час ознайомлення з його поезією сам неодмінно закохається в описувані письменником гаї та ліси.

Як і багато інших творів письменника, цей ставить вище за все природу рідного краю, де народився, жив та виріс автор. Вона для нього є всім і він хотів би поділитись цим зі своїми читачами, щоб ті зрозуміли, наскільки неосяжною може бути краса природи. Автор робить синонімічними поняття природи та України, адже, на його думку, одне не може існувати без іншого. До речі, читати онлайн вірш «Блакить мою душу обвіяла» Павла Тичини українською мовою можна на нашому сайті електронних книг.

Особливість віршів Тичини полягає в їх настрої. Він майстерно вмів передавати всю плеяду своїх почуттів через віршовані рядки, використовуючи при цьому весь арсенал української мови. Письменник досягає мелодійності шляхом використання найрізноманітніших художніх засобів і тому він вважається одним з пейзажних ліриків в модерній українській літературі.

Скачати вірш «Блакить мою душу обвіяла» Павла Тичини можна безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), скориставшись нашим ресурсом електронних книг.

“Блакить мою душу обвіяла” Павла Тичини.

Приємного читання!

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Блакить мою душу обвіяла Павло Тичина Блакить мою душу обвіяла, Душа моя сонця намріяла, Душа причастилася кротості трав Добридень я світу сказав! Струмком серед гаю як стрічечка. На квітці метелик мов свічечка. Хвилюють, маюють, квітують поля Добридень тобі, Україно моя!

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Блакить мою душу обвіяла», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Блакить мою душу обвіяла"