Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Постскриптум до колективізації, Музичук Аркадій 📚 - Українською

Читати книгу - "Постскриптум до колективізації, Музичук Аркадій"

53
0
09.05.24
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Постскриптум до колективізації" автора Музичук Аркадій. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Постскриптум до колективізації, Музичук Аркадій» була написана автором - Музичук Аркадій, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Постскриптум до колективізації, Музичук Аркадій" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
П'ятий рік, немов у жорнах,
Все село Нагірна.
За реформами — реформи:
То колгосп, то фірма,
КСП, селянська спілка...
Ногу чорт зламає.
Замість м'яса — вже сопілки
З бузини клепаєм.
Всі дерева обчухрали
На корми для свинок.
Бо хіба з тоненьким салом
Варто йти на ринок.
В бур'янах вовки завили.
Автопарк ледь дише.
Всі комори перерили
Пацюки та миші.
У кабінах "Бєларусів"
Гороб'ячі гнізда...
І все інше — в тому ж дусі:
Не реве, не їздить.
У хлівах сусідні сучки
Цуценят виводять...
Словом, все дійшло до ручки.
Цілий — лиш Володя
На гранітнім постаменті,
З кепкою в правиці.
Його сторож — дід Терентій,
Пес і дві рушниці.
Купа грамот, старі гасла
На старім паркані,
І серпасто-молоткастий
Прапор в целофані.
Герой праці — дід Гаврило,
У трибуні дірка...
Ото й все, що залишилось
Від колгоспу "Зірка".
Тож зібралися на збори
У суботу люди.
І пішли переговори:
— Що ж робити будем?
— Може, землю розпаюєм,
Власниками станем?
— На свій лад захазяйнуєм.
— Ну то, як селяни?
— Скільки ж можна на колінах,
Наче ті ізгої?
— Ні, не треба у селі нам
Куркульні нової!
— А щоб жити нам не бідно,
І ще глибш не впасти,
Підійнять колгосп потрібно,
Бо нічого красти!

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Постскриптум до колективізації, Музичук Аркадій», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Постскриптум до колективізації, Музичук Аркадій"