Книги Українською Мовою » 💛 Молодіжна проза » Наказати серцю, Богдана Малкіна 📚 - Українською

Читати книгу - "Наказати серцю, Богдана Малкіна"

143
0
16.05.24
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Наказати серцю" автора Богдана Малкіна. Жанр книги: 💛 Молодіжна проза. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Наказати серцю, Богдана Малкіна» була написана автором - Богдана Малкіна, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💛 Молодіжна проза".
Поділитися книгою "Наказати серцю, Богдана Малкіна" в соціальних мережах: 

Шановні читачі, я, Богдана Малкіна, із задоволенням представляю вам свою нову книгу "Наказати серцю". Ця історія розкриває глибокі почуття, складні вибори та непрості життєві ситуації, з якими може стикнутися кожен з нас. Це роман про кохання, біль і надію, який не залишить байдужим жодного читача. "Наказати серцю" – це розповідь про внутрішню боротьбу і намагання знайти баланс між почуттями та розумом. Книга зосереджена на життєвих перипетіях головної героїні, яка змушена робити вибір між коханням та обов'язком. Це історія про те, як важко іноді керувати своїм серцем, коли розум підказує інше. Вона змушує задуматися про сенс життя, справжні цінності та важливість слідування своїм почуттям. Головна героїня книги – молода жінка, яка знаходиться на роздоріжжі між коханням і обов'язком. Її серце належить одній людині, але обставини змушують її приймати рішення, що можуть змінити життя багатьох людей. Чи зможе вона знайти баланс між своїми бажаннями і реальністю? Чи зможе вона наказати своєму серцю слідувати розуму? Відповіді на ці питання ви знайдете, поринувши у цю захоплюючу історію. Я, Богдана Малкіна, народилася в Україні та виросла в атмосфері любові до літератури. Моя пристрасть до писемності почалася ще з дитинства, коли я писала свої перші вірші та короткі оповідання. З роками ця любов лише зміцніла, і я вирішила присвятити своє життя написанню романів, які відображають складність людських почуттів та глибину емоцій. Кожна моя книга – це спроба поділитися частиною свого внутрішнього світу з читачами, змусити їх задуматися і відчути кожне слово.

🌐 ReadUkrainianBooks.com:

На сайті readukrainianbooks.com ви маєте можливість читати книги онлайн безкоштовно і без реєстрації українською мовою. Тут зібрані найкращі книги світу та бестселери, які стануть справжнім скарбом для кожного, хто цінує якісну літературу. Читання українською мовою є надзвичайно важливим для розвитку нашої культури та збереження національної ідентичності. Це не лише спосіб відкрити для себе нові світи, а й можливість підтримати рідну мову та сприяти її розвитку.

📚 Переваги читання українською:

Читання книг українською мовою сприяє збереженню та популяризації нашої культури. Це допомагає нам краще розуміти нашу історію, традиції та цінності. Кожна прочитана книга українською мовою – це крок до зміцнення нашої національної свідомості та культурної спадщини. На readukrainianbooks.com ви знайдете широкий вибір літератури, яка допоможе вам відкрити нові горизонти та насолодитися якісними творами. Запрошую вас зануритися у світ "Наказати серцю" та відчути всю глибину почуттів, які переживає головна героїня. Нехай ця книга стане для вас джерелом натхнення та роздумів. Дякую за вашу підтримку та інтерес до моєї творчості. Сподіваюся, що ця історія залишить у вашому серці теплі спогади та змусить задуматися про справжні цінності життя.

"Наказати серцю" – це більше, ніж просто роман. Це історія про справжні почуття, складні вибори та важливість слідування своєму серцю. Читайте на readukrainianbooks.com і відкривайте для себе нові світи, адже кожна книга – це можливість поринути у незвідане та знайти відповіді на найважливіші життєві питання. 📖❤️


Читати ще книги автора Богдана Малкіна на нашому сайті:

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 ... 25
Перейти на сторінку:
Глава 1

Щодня до тебе серце тягнеться, 

Болить, благає повернути.

Навіть об'їхавши весь світ, не знайдуться

Почуття, без яких не можу і вдихнути.

Ясенія

Щойно переступаю поріг готельного номера, завмираю не в змозі навіть вдихнути. Це він. Той, кого серце досі пам'ятає. Той, хто показав мені, що таке кохання і як можна кохатися, віддаючи себе повністю, без краплі залишку.

Дивлюсь у його горіхові очі, гордо задерши підборіддя, і розумію, що тепер це не той хлопець, який готовий був дертися на третій поверх тільки заради того, щоб поділитися зі мною новими рядками, які сам написав. Звісно ж, однією піснею нічого не закінчилося, проте все було за моєї ініціативи. А він був готовий чекати хоч вічність.

Тепер у нього нова зачіска — русяве волосся значно довше, воно в прекрасному безладі, однак хлопцеві все одно неймовірно пасує. Одяг теж інший — брендовий, не по кишені простим людям. Колись і моя сім’я була постійним клієнтом цього магазину. Зараз же я не можу собі дозволити такий одяг. Але анітрохи не шкодую.

Пригадую усі наші зустрічі й груди пронизує пекучий біль. Я віддала цьому хлопцеві своє серце, та він розтоптав його, зрештою, зробивши винною у всьому мене. 

— Вітаю, пані Ясеніє, — говорить чоловік, який стоїть збоку і якого я навіть не помітила. — Я — Нестор, ми з вами розмовляли кілька хвилин тому, а це…

— Знайомі, — байдуже кидає Ярослав та першим відводить погляд. Демонстративно відвертається й бере банку пива, яка стоїть на столику, та, сівши на диван, відкриває її. 

Його поведінка ранить. На очах виступають сльози, горло стискує від пекучого болю, але я, чорт забирай, не можу відвести від нього очей.

Дивлюся на його пальці й проти моєї волі в пам'ять вриваються спогади, як пестив ними кожну клітиночку тіла. 

Він став іще вродливішим. Такий дорослий, привабливий і харизматичний. Не даремно у Ярослава стільки фанаток, які готові заради нього убивати. Лиш на вході до цього готелю я проминула кілька десятків. Тільки не звернула на них уваги, задумавшись про своє.

Цікаво, якби я знала, що доведеться працювати з ним, погодилася б на це все? Погодилася б самостійно краяти власне серце? Напевно так, адже досі стою тут, ігноруючи зневажливе ставлення того, кого досі кохаю. 

— Знайомі? — здивовано перепитує менеджер, судячи з усього, розгублено дивлячись то на мене, то на Ярослава.

— Так, — промовляю спокійно, хоча всередині щомиті відбувається вибух. З кожним ударом серця мій світ руйнується й за долю секунди збирається заново, щоб потім знову вибухнути. 

Але і Ярослав не відмовляється від моїх послуг, хоча з легкістю міг би. Агентство любо дало б йому іншого перекладача.

— Вам потрібно підписати деякі документи. Сідайте, — менеджер показує на широкий диван, де сидить Ярослав і всередині знову все перевертається від думки, що ми знову будемо знаходитися так близько одне до одного. 

Чи думала я, що ще зустрінемося? Уявляла, мріяла, але давно перестала вірити у кляту долю. Але тепер чомусь думки саме такі. Що як це наш шанс? 

Серце ще більше хвилюється в грудях, а розум вигадує нашу майбутню розмову. Стільки всього хочеться сказати…

Киваю, беручи папери, й сідаю. Ярослав ніяк не реагує, продовжуючи пити своє пиво, ніби мене просто не існує. І це злить. Адже він досі думає, що я йому зрадила два роки тому. А це зовсім не так. Та навряд чи він захоче слухати мене зараз, адже тоді я вирішила гордо піти першою.

Читаю документ, потайки розглядаючи хлопця. Тим часом серце тріпоче, не вірячи у своє щастя.

— Коли прийде Люсі? — глибокий рідний голос розрізає тишу і я всередині тану. Невже це не сон? Невже Ярослав тут, поряд?

— Думаю, за кілька хвилин. 

— Це добре.

Двічі перечитую договір і підписую його, віддаю документи Нестору.

— Сподіваюся, ніяких проблем не буде? — чоловік уважно дивиться на мене, ніби намагається зазирнути у душу. — Маю на увазі з тим, що ви двоє знайомі.

— Не думаю, — стенаю плечем.

— Все в минулому, — каже одночасно зі мною Ярослав, знову розбиваючи серце.

 

Вітаю! Книга буде безкоштовною!

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
1 2 ... 25
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Наказати серцю, Богдана Малкіна», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Наказати серцю, Богдана Малкіна"