Книги Українською Мовою » 💙 Класика » На 46-ті роковини Т. Г. Шевченка, Мирний Панас 📚 - Українською

Читати книгу - "На 46-ті роковини Т. Г. Шевченка, Мирний Панас"

26
0
23.05.24
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "На 46-ті роковини Т. Г. Шевченка" автора Мирний Панас. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «На 46-ті роковини Т. Г. Шевченка, Мирний Панас» була написана автором - Мирний Панас, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "На 46-ті роковини Т. Г. Шевченка, Мирний Панас" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Ти не вмер, ти тут завжди живий,
Бо “дух свят” не вмирає ніколи…
Його частка – “Кобзар” голосний –
Нам про те найгучніше гомоне.

Всі покривджені в світі людьми,
Не пригрітії променем сонця, –
Покалічені лихом з весни, –
Мають в йому свого оборонця.

А що правда та воля ота,
Що глумилась весь вік над тобою,
То вони, наче мрія свята,
Сяють нам провідною зорьою.

Через те від високих палат
І до кожної вбогої хати
Твій “Кобзар” є жаданий нам брат,
Чи сестра-жалібниця, чи мати.

Як той круг розгорта по воді
Без упину широкеє коло,
Так немає упину й тобі,
Бо… “дух свят” невмирущий ніколи!

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «На 46-ті роковини Т. Г. Шевченка, Мирний Панас», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "На 46-ті роковини Т. Г. Шевченка, Мирний Панас"