Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Епілог, Куліш Пантелеймон 📚 - Українською

Читати книгу - "Епілог, Куліш Пантелеймон"

25
0
22.06.24
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Епілог" автора Куліш Пантелеймон. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Епілог, Куліш Пантелеймон» була написана автором - Куліш Пантелеймон, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Епілог, Куліш Пантелеймон" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

Сей же есть судъ, яко світ прииде въ миръ, и возлюбиша человецы паче тму, неже світ: біша бо их діла зла. Всякь бо делаяй злая, ненавидить світа и не приходить кь світу, да не обличатся діла его, яко лукава суть.

Иоанна, III. 19, 20

Так муза хуторна незнана,

Во ім’я Бога всеблагого,

І до ляха озвалась пана,

І до слуги його лихого,

І до того, хто ситу лапу

Ссав у берлозі сотні років,

Хто проклинав святого папу

Серед своїх святих пророків,

Котрі “антихриста” цурались,

Свого соперника в обмані,

І лучче демона вмудрялись

Держать хрещений мир в тумані.

Брати! забудьмо давні чвари

Та засвітимо світло вкупі,

Щоб хижаки не пирували,

Як звір вночі на людськім трупі.

У них одна пекельна рада,

Дарма що, рвучи нас, гризуться:

Щоб не довідалась громада,

Звідкіль їх ласощі беруться;

Щоб не обурилась темнота,

Засліплені розкривши очі:

Чого на мир така тіснота

І тьма удень, мов серед ночі.

Шкода мечем нам воювати:

Бо дика сила силу дику

Єхидно стане викликати

Серед торжественного крику

За віру, за царя й Росію,

Аж поки знов на сотню років

Запре в ярмо народну шию,

Помучивши його пророків.

Ні, світла, світла, більш нічого!

Сим визволим сліпого брата:

Не буде суєсловить Бога,

Не стане вихваляти ката.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Епілог, Куліш Пантелеймон», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Епілог, Куліш Пантелеймон"