Книги Українською Мовою » 💙 Пригодницькі книги » Знайомий сніговик (різдвяна казочка), Леся Вороніна 📚 - Українською

Читати книгу - "Знайомий сніговик (різдвяна казочка), Леся Вороніна"

37
0
06.07.24
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Знайомий сніговик (різдвяна казочка)" автора Леся Вороніна. Жанр книги: 💙 Пригодницькі книги / 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Знайомий сніговик (різдвяна казочка), Леся Вороніна» була написана автором - Леся Вороніна, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Пригодницькі книги / 💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Знайомий сніговик (різдвяна казочка), Леся Вороніна" в соціальних мережах: 

Привіт, мої дорогі читачі! Я, Леся Вороніна, рада представити вам свою нову книгу — "Знайомий сніговик (різдвяна казочка)". Ця історія занурить вас у чарівний світ Різдва, де трапляються дива і кожен момент сповнений магії.

Головним героєм нашої казочки є звичайний хлопчик, який одного зимового дня ліпить сніговика. Але цей сніговик виявляється зовсім незвичайним — він оживає і стає справжнім другом хлопчика. Разом вони переживають неймовірні пригоди, допомагають один одному та пізнають справжню цінність дружби, доброти і різдвяного духу. ❄️⛄️

Ця книга — не просто казка, а справжня подорож у світ фантазії, де кожна дитина може знайти щось для себе. Вона навчає бути добрими, вірити в дива і ніколи не здаватися. "Знайомий сніговик" — це історія, яка подарує вам теплі емоції навіть у найхолодніші зимові дні. 🌟

Трохи про мене. Я, Леся Вороніна, народилася у Києві в 1955 році. Вже з дитинства я любила писати історії та ділитися ними з іншими. Свою першу казку я написала ще в школі, і з того часу література стала моїм життям. Я пишу для дітей, адже вважаю, що саме через казки можна передати найважливіші цінності та навчити любові до читання.

На сайті readukrainianbooks.com ви можете читати мою книгу безкоштовно і без реєстрації українською мовою. 🌟 readukrainianbooks.com зібрав найкращі книги світу та бестселери, щоб кожен міг насолоджуватися літературними шедеврами рідною мовою. 📖 Читання українською мовою є надзвичайно важливим для збереження нашої культурної спадщини та розвитку національної ідентичності.

Наша мова — це наше багатство, і ми повинні її берегти. Читаючи книги українською, ми сприяємо розвитку нашої мови та культури. Кожна прочитана книга — це крок до збереження нашої національної самобутності та духовного розвитку. 💙💛

Запрошую вас на readukrainianbooks.com, де ви зможете відкрити для себе світ "Знайомого сніговика" та інших видатних творів. 📚 Читайте з задоволенням, розширюйте свої горизонти та підтримуйте розвиток української культури!

Важливі моменти:

  • Читання українською мовою сприяє збереженню та розвитку нашої мови.
  • На сайті readukrainianbooks.com ви знайдете безліч бестселерів та найкращих книг світу.
  • Усі книги на сайті доступні безкоштовно і без реєстрації.

Запрошую вас поринути у чарівний світ "Знайомого сніговика" та насолоджуватися кожною сторінкою цієї різдвяної казочки! 🎄📖


Читати ще книги автора Лесі Вороніної на нашому сайті:

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2
Перейти на сторінку:

Леся Воронина

Знайомий сніговик (різдвяна казочка)

Надворі було темно, тільки сніжинки, як змерзлі метелики, кружляли біля освітленого вікна. Оля лежала в ліжку й сумно дивилася на ялинку. Світло ламп відбивалося від кольорових дзеркальних кульок, смішних клоунів, вухатих мавпочок і зайців. Скільки подарунків у неї в ці новорічні свята! Тато й мама так хотіли, щоб вона не журилася. Але навіщо їй ці ляльки й машинки, шоколадки й жувачки? Усі діти бігають надворі, граються у сніжки, їздять на санчатах і лижах, а вона все лежить і лежить у ліжку хвора…

Відчинилися двері, і в Олину кімнату зайшла мама. Нахилилася, погладила дочку по гарячому чолу й шепнула:

— Не сумуй! Сьогодні різдвяна ніч, а цієї ночі збуваються всі бажання. Треба тільки дуже захотіти! Засинай і прокидайся завтра здоровою.

Мама вимкнула світло й вийшла.

Оля міцно стулила повіки, так, що перед очима замерехтіли різнокольорові кола: «Я хочу видужати. Бігати на вулиці з дітьми, їздити з гори на санчатах. А ще… я дуже хочу руде кошенятко, справжнє…» — думала Оля, тулячи до себе симпатичного іграшкового котика.

І в цю мить до неї долинув ледь чутний стукіт. Дівчинка здригнулася й розплющила очі. Стукіт долинав від вікна. Оля скочила з ліжка, підбігла до вікна, зовсім забувши, що вона хвора, й припала чолом до шибки. Знадвору на неї дивилися двоє чорних очей-вуглинок, ніс-морквина нетерпляче посмикувався, а рот-гіллячка ворушився.

— Ну, нарешті! Догадалася! — Сніговик подивився на Олю з неприхованою образою.

— 3-заходьте, будь ласка… — Оля відступила від вікна й зіщулилася від морозного повітря, що хлюпнуло до кімнати.

— Знайшла дурня! Та я ж розтану відразу! І взагалі, якби це не ти мене зліпила та ще й не застудилася, тільки б ти мене тут і бачила!

— Ти мені снишся, правда? Але чому ти такий сердитий?

— Гм, снюся! Якраз! А сердитий я від природи. Яким зліпила, такий і є! А потім спробуй бути добрим і лагідним, коли цілий день треба стовбичити на гірці й весь час боятися, що хтось наїде на санчатах чи з їсть твого носа! Так, так! І не смійся! Ти не знаєш цих ворон, — буває, підлетить таке чорне дзьобате одоробло й вмить поцупить твого носа. Добре, ти хоч віника здогадалася в руки мені дати — вони віника бояться. Буває, коли ніхто не дивиться, — так оперіщиш носату нахабу, аж пір’я полетить! Ну, гаразд, щось я тут розбазікався. Ходімо!

— Куди? — Оля перелякано відступила від розчиненого вікна ще на крок.

— Тю, і оце заради такої боягузки я дерся аж на п’ятий поверх по пожежній драбині! Усі кулаки пооббивав, поки достукався! Хіба не розумієш? Зовсім випадково у тебе з’явилася НАГОДА. Я беру тебе з собою ПО ЗНАЙОМСТВУ. А знайомство із сніговиком… ну, ти сама розумієш, — і сніговичок раптом весело, по-змовницькому підморгнув дівчинці.

Сніговичок подав Олі маленьку білу ручку, й дівчинка з острахом подала свою, — зараз її обпече холодом! Та ні, - її долоня занурилася у щось легеньке, пухнасте й ніжне. їй несподівано стало так радісно, що вона, закинувши голову, засміялася. Потім відштовхнулася від підлоги, перелетіла через підвіконня і, вільно пливучи в повітрі, разом зі сніговичком повільно опустилася на засніжену землю.

— А тепер тримайся! — Сніговичок підвів Олю до великих саней, що стояли під засніженим дубом, сам сів попереду. Оля притулилася ззаду, міцно обхопивши сніговичка. Їй здалося, що вона обхопила пухову подушку.

Сніговичок узяв старого віника-драпача, що лежав у санях, і, змахнувши ним, мов веслом, гукнув:

— Уперед!

І сани, підхоплені вихором, помчали у білу заметіль.

Весь час, поки їхні сани летіли серед суцільної білої круговерті, Оля не розтуляла очей. Спробувала щось запитати у сніговичка, та рота заліпило снігом.

Нарешті спинилися, Оля озирнулася й зойкнула. Вони стояли на вершечку височезної гори.

Гора була освітлена сотнями кольорових ліхтариків. А ще на горі видніло повно сніговиків.

Були тут величезні, опасисті снігові баби, які статечно походжали туди-сюди й зверхньо поглядали на своїх маленьких, непоказних снігових родичів.

І кожен сніговик був не схожий на іншого. В когось на голові — дірява каструля, хтось хизувався у крислатому капелюху. З носами — взагалі плутанина. Окрім помаранчевих морквяних, у декого стирчали носи-бурульки, носи-палички, носи-картоплини. А в одного маленького сніговичка за носа правила стара дірява шкарпетка, напхана снігом.

Сніговичок той явно соромився свого шкарпеткового носа, стояв похнюплений і ні до кого не озивався. Олі стало шкода малого, й вона, помітивши на землі блискучу шишку, підняла її й простягнула сумному сніговичку. Той умить зрозумів, що вона хоче, й підвів голову.

Оля віддерла примерзлу шкарпетку, пожбурила геть і приладнала шишку. Сніговичок радісно підстрибнув і помчав до гурту інших сніговиків.

А ще на цій чудовій горі, яка мінилася від сяйва ліхтариків різними барвами, видніло повно дітей. Всі усміхалися, в усіх були санчата, й вони, здається, тільки чекали якогось знаку, щоб помчати на них з височенної гори.

Оля поглянула на свого сніговичка:

— Може, тепер ти поясниш мені, що тут роблять ці діти й сніговики?

— Тепер — поясню. Всі ці діти зліпили цієї зими снігову бабу чи сніговика. Ти, певне, думаєш, що таких багато? Зовсім ні! З кожним роком усе менше дітей ліплять нас. А ти уявляєш, що буде, коли нас взагалі перестануть ліпити? МИ ЗАГИНЕМО!!! І тоді зима буде зовсім не такою. І Новий рік буде не той, і Різдвяні свята не ті. От ми й вирішили виконати ваші найбільші бажання, а ще покатати вас із чарівної гори.

— А хіба ця гора чарівна?

— Так! Бо ця гора нескінченна. Вона скінчиться тільки тоді, коли ти цього захочеш. Коли крикнеш: «Досить!»

— Сніговичок, а ти теж їхатимеш зі мною?

— Ні, зараз ми з тобою попрощаємось і цієї зими більше не зустрінемось. Але ти пам’ятатимеш мене завжди. І коли виростеш, розповіси про мене своїм дітям.

Скоро сніговики й діти зібралися навколо найбільшої снігової баби. Вона урочисто підняла вгору величезну мітлу й махнула нею. Зі сміхом і гамором діти кинулися до стрімкого схилу.

Оля й собі скочила на сани, щосили відштовхнулася. Ще встигла озирнутися й побачила, як сніговичок махає їй услід рукою й щось гукає. Але слів його

1 2
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Знайомий сніговик (різдвяна казочка), Леся Вороніна», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Знайомий сніговик (різдвяна казочка), Леся Вороніна"