Книги Українською Мовою » 💙 Детективи » Врятувати президента, Марчін Цішевський 📚 - Українською

Читати книгу - "Врятувати президента, Марчін Цішевський"

45
0
09.07.24
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Врятувати президента" автора Марчін Цішевський. Жанр книги: 💙 Детективи. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Врятувати президента, Марчін Цішевський» була написана автором - Марчін Цішевський, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Детективи".
Поділитися книгою "Врятувати президента, Марчін Цішевський" в соціальних мережах: 

📖 "Врятувати президента" — захоплюючий трилер польського письменника Марчіна Цішевського, який переносить читача у світ інтриг, змов та небезпечних місій. Ця книга розповідає про небезпечну операцію з порятунку президента, який опинився під загрозою смертельної змови.

🌟 У центрі сюжету — команда спеціальних агентів, яка отримує завдання врятувати президента від неминучої загрози. Книга сповнена напружених моментів, несподіваних поворотів та емоційних сцен. Кожен герой виконує свою унікальну роль у цій складній місії, демонструючи силу, відвагу та високий професіоналізм. Протягом всієї історії, читачі зможуть відчути напругу та адреналін, що переповнює сторінки цього роману.

Марчін Цішевський — відомий польський автор, який здобув популярність завдяки своїм захоплюючим трилерам та детективам. Народився в 1973 році у Варшаві, Цішевський з дитинства захоплювався літературою та писемністю. Він починав свою кар'єру як журналіст, що дозволило йому глибоко зрозуміти світ політики та міжнародних відносин. Ці знання він майстерно інтегрує у свої книги, створюючи реалістичні та захоплюючі сюжети. Його романи неодноразово ставали бестселерами у Польщі та за її межами, отримуючи високу оцінку як від критиків, так і від читачів.

🌐 На сайті readukrainianbooks.com ви маєте унікальну можливість безкоштовно і без реєстрації читати книги українською мовою. Цей сайт зібрав найкращі книги світу, включаючи бестселери та класичні твори. Читання книг українською мовою є надзвичайно важливим для розвитку нашої мови та культури. Це сприяє збагаченню словникового запасу, покращенню мовних навичок та зміцненню національної ідентичності. Читання книг на рідній мові допомагає краще розуміти свою історію, культуру та традиції, що є невід'ємною частиною національної спадщини.

Книга "Врятувати президента" — це не лише захоплююча історія про героїзм та самовідданість, але й нагадування про важливість сміливих вчинків у критичні моменти. Ця книга змушує задуматися про цінність життя, про те, як важливо боротися за справедливість та захищати тих, хто потребує допомоги. Цішевський майстерно описує складні моральні вибори, з якими стикаються його герої, роблячи їх надзвичайно реалістичними та людяними.

📚 Книги — це невичерпне джерело знань та натхнення. На readukrainianbooks.com ви знайдете багатий вибір літератури, що допоможе вам поринути у світ фантазій, драми та людських переживань. Читання українською мовою допомагає зберегти та розвивати нашу культуру, формувати мовну та культурну спадщину для наступних поколінь. Це надзвичайно важливо для зміцнення нашої національної ідентичності та збереження мовного багатства України.

🌟 "Врятувати президента" — це книга, яка тримає читача в напрузі до останньої сторінки. Це історія про відвагу, самовідданість та людські цінності. Вона надихає та змушує задуматися про те, що кожен з нас може зробити для захисту свого народу та країни. Приєднуйтесь до численних читачів по всьому світу, які вже відкрили для себе цей шедевр, і читайте українською на readukrainianbooks.com. Відчуйте напругу та захоплення, які дарує майстерно написаний трилер від Марчіна Цішевського! 📖🌍🇺🇦

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 ... 83
Перейти на сторінку:

МАРЧІН ЦІШЕВСЬКИЙ

ВРЯТУВАТИ ПРЕЗИДЕНТА

Видавництво Skarpa Warszawska, 2023

Перекладач: Марченко Володимир Борисович

"Сьомого травня 2000 року Росія зробилася банановою республікою. Владу в країні взяла на себе певна корпорація, поставивши на уряд власного президента. Однак, на протилежність до класичного взірця, ця корпорація спеціалізується не на фруктах. Вона носить назву Федеральної Служби Безпеки Росії. Володимир Путін, який від серпня 1999 року був на посту директора корпорації ФСБ і якого 26 березня 2000 року вибрали в президенти країни, почав правити в Росії від імені корпорації".

Юрій Фельштинський,

Володимир Прибиловський

Корпорація вбивць. Росія, КДБ і Володимир Путін

ВІД ЗЕЛЕНСЬКОГО ЇХ ВІДДІЛЯЛИ ОСТАННІ ДВЕРІ

За досягнення до цього місця вони розплатилися загибеллю половини стартового складу команди. Їх залишилося семеро, в тому числі один поранений. З тих пір, як вони зголосилися добровольцями на участь в місії, то розраховували на те, що незабаром приєднаються до загиблих товаришів. Командування було настільки чесним, щоб ясно сформулювати питання ризику. І все ж ніхто не відступив; вони були кращими з кращих, найпалкішими патріотами, мотивованими, безпринципними, здатними в скрутний час пожертвувати життям за велику, чудову, улюблену батьківщину.

Крім того, вони мали з собою талісман. Майора. Командира. Батю. Йому завжди вдавалося. Він виручав своїх людей із труднощів. За ним стрибали б і у вогонь.

Фомін озирнувся. У Саші Крупського було паперове обличчя людини, з якої вичерпують життя. Проте очі залишилися такими ж, як і раніше. Вони виявляли впертість. Сашка не можна було знищити. У певному сенсі він був незамінний. У нього був найбільший саперний досвід. Тепер, у кінці шляху, Фомін дуже на нього розраховував.

– Дійте, – сказав майор. Йому здалося, що він чує важке, хрипке дихання з-за дверей. Ілюзія? Неважливо. Мета була на відстані протягнутої руки. Тих було троє. Можливо, четверо. Плюс Зеленський, той довбаний недомірок, невдалий актор з погорілого театру, тригрошовий комедіант. Надто високо піднятий дурними людьми, які вважали, що людина ззовні системи щось змінить. Що за нісенітниця. Фомін добре знав, які гроші стоять за вибором. І звідки вони походили. Паяц був обраний, і він мав стати паяцем. Не було ні мрій про незалежність, ні підтримки Заходу, ні справжньої демократії, ні слухання американців, які нестерпно менторським тоном повчали увесь світ.

Так чи інакше, приберіть акторишку з дороги, і мета буде досягнута, і ця смішна корупційна структура під назвою Україна з її мріями про приєднання до Заходу розвалиться, як картковий будиночок. Ті три-чотири охоронці, що залишилися в живих, не становили суттєвої перешкоди семи чоловікам майора Фоміна (включаючи його самого, і він був не гірше підготовлений за своїх підлеглих).

Сашко вправно розставив заряди, решта завбачливо відійшли за стіну. Останні двері були не такими масивними, як попередні – лише шість сантиметрів звичайної броньованої сталі. Укри думали, що будь-яких диверсантів зупинить те, що було раніше – величезні дверні рами, півметра композиту та десяток півметрових засувів. Дурні! Можна подолати будь-яку перешкоду, якщо знаєш, як. Все було сплановано.

Фомін почув звуки пострілів, які долинали від головного входу, приглушені товстою сталлю. Біля закритого бункера точилася запекла боротьба. Українці люто контратакували, команда прикриття відчайдушно оборонялася, намагаючись не дати підкріпленню потрапити всередину. Зрештою вона зазнає поразки, але виграє час — короткий, але достатній.

Вони встигнуть.

- Готово, шеф, – повідомив Саша.

- Крийтеся, – наказав Фомін.

Вони відступили за мур. Міцніше схопилися за ручки автоматів. Раніше вони відкрутили глушники, відновивши штатну вогневу міць зброї. Шум вже не мав значення. Їм більше не треба було ховатися.

Сашко натиснув на кнопку детонатора. Гукнуло сильно, але засоби захисту слуху спрацювали справно. Не чекаючи, поки розійдеться дим і пил, вони кинулися вперед. Якусь мить луна продовжувала гриміти в кутах тунелів, але вони не звертали на це уваги.

Шлях до президента був відкритий.

Стріляти почали без команди, щільно і влучно.

ФАЗА 1

Восьма ранку – восьма вечора

23 лютого 2022 року

Етап 1

За роки роботи у своїй професії Людвік Ференц навчився терпінню.

Деякі друзі стверджували, що у нього немає нервової системи, що не мало багато спільного з правдою. Звичайно ж, що нервова система у нього була, але Людвік просто добре вмів удавати спокійного. Іноді навіть перед собою. Наприклад, дві тисячі восьмого, в Тбілісі. Країна гула, російські танкові бригади збиралися на кордоні, запальний шнур шкварчав, а він сидів на пороховій бочці. Однак у нього було багато роботи та брак часу; тоді він справді не думав про небезпеку.

Тільки це було дуже давно. Тепер він навіть не намагався обдурити себе. Він відчув поколювання в животі, горло пересохло, ковтати слину було майже неможливо. Його охопило непереборне відчуття, що катастрофа швидко наближається. Йому було так само погано, як і три роки тому в Мінську, коли ґрунт під ногами піддався. Тоді його страхи і нещастя стали неактуальними: його поглинув фізичний біль, нескінченні години неймовірних страждань...

- Двійка, зголосися, – вирвав його з роздумів жіночий мелодійний голос із трубки.

- Це Двійка, зголошуюся, – відповів він, байдуже спостерігаючи за тонкою хмаркою пари, що виривалася з його рота. Київ порадував своїх жителів і гостей теплою, як на кінець лютого, погодою, але було не вище, як шість градусів вище нуля і пара иала право летіти, фізику не обдуриш.

– Статус?

– Без змін, – пробурмотів він, а потім додав через деякий час: – Маємо спізнення.

– Лише кілька хвилин, – була відповідь. – Чекаємо.

Він знизав плечима. Чоловік, який мав з’явитися на зустріч, двічі впевнювався, чи почнеться вона вчасно, а тепер сам лажав, що ніколи не було хорошим знаком. Однак Ференц не вважав за потрібне говорити про це по радіо. Команда складалася з трьох осіб, хоча мало бути вдвічі більше. Акція була імпровізована, як і все останнім часом. Відсутність людей, про яку давно сигналізував керівник закладу, у Варшаві, здається, нікого не цікавила. Швидко наближалася війна – принаймні так це виглядало з його точки зору. Тому їм довелося працювати з тими, хто був під рукою, ризикуючи помилитися. З усім цим, що відбувається, Ференц не був упевнений, чи ще комусь цікаво, що вони тут роблять.

На сходову клітку вийшов темно одягнений чоловік. Він? Не він?

- Прийшов, – почув він через деякий час. — Будь обережний, Двійка.

Дякую за пораду, сам би до цього не додумався. Він вилаявся про себе і подивився в дзеркало заднього виду. На вулиці було тихо,

1 2 ... 83
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Врятувати президента, Марчін Цішевський», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Врятувати президента, Марчін Цішевський"