Книги Українською Мовою » 💙 Дім, Сім'я » Викинь мотлох із життя! Мистецтво прибирання, яке змінить вас назавжди 📚 - Українською

Читати книгу - "Викинь мотлох із життя! Мистецтво прибирання, яке змінить вас назавжди"

1 036
0
26.04.22
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Викинь мотлох із життя! Мистецтво прибирання, яке змінить вас назавжди" автора Марі Кондо. Жанр книги: 💙 Дім, Сім'я. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Викинь мотлох із життя! Мистецтво прибирання, яке змінить вас назавжди» була написана автором - Марі Кондо, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дім, Сім'я".
Поділитися книгою "Викинь мотлох із життя! Мистецтво прибирання, яке змінить вас назавжди" в соціальних мережах: 

Чи бувало таке, що ви цілий день невтомно прибирали, а невдовзі побачили, що ваше помешкання чи робоче місце знову захаращене непотребом? Якщо так, дозвольте поділитися своїм секретом успіху. У цій книжці я зробила висновок, як навести лад у вашому просторі так, щоб це змінило ваше життя назавжди. Гадаєте, це неможливо? Це звична реакція – і не дивно, адже майже кожен із нас переживав «ефект зворотної дії» хоча б раз, якщо не кілька разів, після прибирання дому.Метод КонМарі – простий, розумний, ефективний спосіб позбутися безладу назавжди. Почніть викидати непотріб. Тоді організуйте свій простір – ретельно, повністю, за один раз.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 ... 43
Перейти на сторінку:

Марі Кондо

Викинь мотлох із життя!

Мистецтво прибирання, яке змінить вас назавжди

© Marie Kondo, 2011

© Hemiro Ltd, видання українською мовою, 2016

© Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», переклад і художнє оформлення, 2016

Передмова

Чи бувало таке, що ви цілий день невтомно прибирали, а невдовзі побачили, що ваше помешкання чи робоче місце знову захаращене непотребом? Якщо так, дозвольте поділитися своїм секретом успіху. У цій книжці я зробила висновок, як навести лад у вашому просторі так, щоб це змінило ваше життя назавжди. Гадаєте, це неможливо? Це звична реакція – і не дивно, адже майже кожен із нас переживав «ефект зворотної дії» хоча б раз, якщо не кілька разів, після прибирання дому.

Метод КонМарі – простий, розумний, ефективний спосіб позбутися безладу назавжди. Почніть викидати непотріб. Тоді організуйте свій простір – ретельно, повністю, за один раз.

Якщо ви засвоїте цю стратегію, то більше ніколи не повернетеся до безладу. Хоча цей підхід суперечить загальноприйнятій думці, кожен, хто дотримується методу КонМарі, успішно тримає свій будинок у порядку – та ще й із несподіваними результатами. Порядок удома позитивно впливає й на інші аспекти життя, враховуючи роботу та сім’ю. Присвятивши 80 відсотків свого життя цій темі, я справді знаю, що прибирання може змінити й ваше життя.

Вам усе ще здається, що це не може бути правдою? Якщо ваш метод прибирання полягає в тому, що ви викидаєте одну непотрібну річ щодня і потроху прибираєте свою кімнату, тоді ви маєте рацію. Це суттєво не вплине на ваше життя. Однак, якщо ви зміните свій підхід, прибирання може мати неймовірний ефект. По суті, саме це й означає привести свій дім до ладу.

Я почала читати журнали для домогосподарок у віці п’яти років, і саме це надихнуло мене, уже в п’ятнадцятирічному віці, серйозно взятися за пошук ефективного методу прибирання. Так я винайшла метод КонМарі (КонМарі – це мій псевдонім, утворений з перших складів мого імені та прізвища). Зараз я працюю консультантом і більшість свого часу проводжу, відвідуючи помешкання та офіси, даючи практичні поради людям, яким важко вдається прибирання, або які страждають на «ефект зворотної дії», або які просто не знають, з чого почати.

Кількість речей, яких позбулися мої клієнти, – від предметів одягу та спідньої білизни до фотографій, ручок, вирізок із журналів та пробної косметики – уже давно перевищила позначку мільйон. І це не перебільшення. Я консультувала клієнтів, які викидали двісті 45-літрових мішків сміття за один раз.

Зі свого величезного досвіду дослідження мистецтва організації простору та допомоги незібраним людям стати акуратними я можу з упевненістю сказати одну річ: кардинальна реорганізація вашого дому спричиняє такі ж кардинальні зміни в стилі вашого життя та світогляду. Вона змінює ваше життя. Я серйозно. Ось декілька відгуків, які я отримую щодня від своїх клієнтів:

«Після вашого курсу я покинула свою роботу, відкрила власний бізнес і тепер займаюся тим, про що мріяла з самого дитинства».

«Завдяки вашому курсу я зрозуміла, що справді мені потрібне, а що ні. Тому я розлучилася зі своїм чоловіком. Тепер почуваюся набагато щасливішою».

«Нещодавно мені зателефонувала людина, із якою я так хотіла познайомитися».

«Із радістю повідомляю, що після того, як я суттєво прибрала у квартирі, мої продажі пішли вгору».

«Тепер ми з чоловіком набагато краще ладнаємо».

«Викинувши весь непотріб, я здивувалася, як змінилася сама».

«Нарешті я скинула три кілограми».

Мої клієнти почуваються такими щасливими, а результати показують, що прибирання змінило їхній спосіб мислення та підхід до життя. По суті, воно змінило їхнє майбутнє. Чому? Детальнішу відповідь на це запитання ви прочитаєте в моїй книжці, але в основному, коли приводите свій дім до ладу, ви також впорядковуєте свої справи та своє минуле. У результаті ви чітко бачите, що вам потрібне в житті, а чого слід позбутися, чим варто займатися, а чим ні.

Зараз я пропоную курс занять для клієнтів у них удома, а для власників компаній – у їхніх офісах. Це приватні заняття, які проходять віч-на-віч із клієнтом, але кількість охочих дедалі зростає. Сьогодні мій список клієнтів розписаний на три місяці наперед, і щодня до мене звертаються люди, яким про мене розповіли колишні клієнти або ж які почули про мої курси від когось іншого. Я їжджу з одного кінця Японії до іншого, часом буваю за кордоном. Квитки на одну з моїх лекцій для домогосподарок та матерів були розпродані за одну ніч. Було складено список очікування не лише на випадок відмови від моїх занять, але й список охочих просто потрапити до списку очікування. Жоден із клієнтів не звернувся до мене більш ніж один раз. З бізнесової точки зору це може здатися фатальним недоліком. А що, коли саме в цьому й полягає секрет популярності мого підходу?

Я вже згадувала на початку, що люди, які використовують метод КонМарі, ніколи не повертаються до безладу знову. Через те, що вони тримають свій простір у порядку, їм не потрібно знову проходити мої заняття. Часом я навідуюсь до тих, хто закінчив курс, і цікавлюся, як їхні справи. Майже в усіх випадках будинки та офіси моїх клієнтів приведені до ладу. До того ж вони продовжують вдосконалювати організацію свого простору. Фотографії, які вони мені надсилають,

1 2 ... 43
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Викинь мотлох із життя! Мистецтво прибирання, яке змінить вас назавжди», після закриття браузера.

Подібні книжки до книжки «Викинь мотлох із життя! Мистецтво прибирання, яке змінить вас назавжди» жанру - 💙 Дім, Сім'я:


Коментарі та відгуки (0) до книги "Викинь мотлох із життя! Мистецтво прибирання, яке змінить вас назавжди"