Книги Українською Мовою » 💙 Дім, Сім'я » Викинь мотлох із життя! Мистецтво прибирання, яке змінить вас назавжди 📚 - Українською

Читати книгу - "Викинь мотлох із життя! Мистецтво прибирання, яке змінить вас назавжди"

1 187
0
26.04.22
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Викинь мотлох із життя! Мистецтво прибирання, яке змінить вас назавжди" автора Марі Кондо. Жанр книги: 💙 Дім, Сім'я. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 42 43
Перейти на сторінку:
будете змушені займатися прибиранням усе життя, тоді настав час прокинутися. Я присягаюся, що прибирання можна здійснити ретельно та швидко всього за один раз. Єдине завдання, яке вам доведеться виконувати протягом усього життя, – це вибирати, що залишити, а що викинути, і піклуватися про ті речі, які ви зберігаєте. Ви можете навести лад у своєму домі прямо зараз, раз і назавжди. Єдині люди, яким доводиться думати про прибирання все життя, рік за роком, – це такі люди, як я, котрі знаходять у цьому занятті задоволення і котрі з ентузіазмом беруться за нього, аби зробити світ кращим. А щодо вас – скеруйте свій час та ентузіазм на те, що дає вам радість, на вашу життєву місію. Я переконана, що наведення ладу в домі допоможе вам знайти те призначення, яке відгукнеться у вашому серці. Справжнє життя почнеться тоді, коли ви наведете лад у своєму домі.

Післямова

Днями я прокинулася і відчула, що не можу поворухнути шиєю та плечима. Я навіть не могла встати з ліжка, і мені довелося викликати «швидку допомогу». Хоча причина мого стану була незрозуміла, я згадала, що попередній день провела в будинку однієї клієнтки, заглядаючи в шафки над гардеробом і пересуваючи важкі меблі. Оскільки я більше нічого не робила, висновок напрошувався сам: я перевтомилася. Мабуть, я була єдиною пацієнткою, у якої в історії хвороби з’явився такий запис – «надто багато прибирала». Але навіть за таких умов, коли я лежала в ліжку й повільно відновлювала рухливість шиї, 90 відсотків моїх думок були присвяченні прибиранню. Цей досвід змусив мене по-справжньому оцінити моє вміння прибирати.

Я написала цю книжку, тому що хотіла поділитися з вами магією прибирання. Глибокі емоції в моєму серці, коли я прощаюся з речами, що виконали своє призначення (вони нагадують емоції, які відчуваєш на випускному балі); радість, яку я переживаю в мить доленосного «моменту клацання», коли певна річ знаходить своє місце; і найголовніше – свіже, чисте повітря, яке наповнює кімнату після прибирання. Це ті моменти, які роблять звичайний день набагато яскравішим.

Я б хотіла скористатися можливістю і подякувати усім, хто підтримував мене під час написання цієї книжки, незважаючи на те що єдине, на що я здатна, – це прибирати: панові Такахасі з видавництва «Sunmark Publishing», моїй сім’ї, усім моїм речам, моєму дому. Я молюся про те, щоб завдяки магії прибирання люди змогли відчути радість і задоволення від життя в оточенні речей, які вони люблять.

Марі Кондо (КонМарі)

1 ... 42 43
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Викинь мотлох із життя! Мистецтво прибирання, яке змінить вас назавжди», після закриття браузера.

Подібні книжки до книжки «Викинь мотлох із життя! Мистецтво прибирання, яке змінить вас назавжди» жанру - 💙 Дім, Сім'я:


Коментарі та відгуки (0) до книги "Викинь мотлох із життя! Мистецтво прибирання, яке змінить вас назавжди"