Книги Українською Мовою » 💛 Шкільні підручники » З журбою радість обнялась… 📚 - Українською

Читати книгу - "З журбою радість обнялась…"

203
0
21.04.22
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "З журбою радість обнялась…" автора Олександр Олесь. Жанр книги: 💛 Шкільні підручники / 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «З журбою радість обнялась…» була написана автором - Олександр Олесь, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💛 Шкільні підручники / 💙 Класика".
Поділитися книгою "З журбою радість обнялась…" в соціальних мережах: 

«З журбою радість обнялась» — дебютна збірка українського поета Олександра Олеся, в якій відобразилися пореволюційні настрої українського інтелігента. Збірка вважається етапною завдяки відходу від традиційної народницької поетики.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Олександр Олесь Олександр Олесь З журбою радість обнялась… В сльозах, як в жемчугах, мій сміх, І з дивним ранком ніч злилась І як мені розняти їх?! В обіймах з радістю журба, Одна летить, друга спиня… І йде між ними боротьба, І дужчий хто – не знаю я… Тепер в маю, тепер весною, Коли цвіте весь божий світ, Зацвів небесною красою Очей твоїх небесний цвіт. І це весною, це в маю Обсипав душу він мою! Шумлять, співають ниви, луки… Як пісня, вся душа моя, А де її слова і звуки?! Мовчу, мовчу, о боже,я. Ні, ні! Тепер, тепер в маю, Скажу, признаюсь, що люблю! Забуду все. Лишу твої уста… Вони, як перший цвіт кохання, Як хмарка ніжно золота В журливий час смеркання. Усмішка їх миліша снів, Що сняться раз єдиний, Про них, про них мій буде спів. Останній, лебединий.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «З журбою радість обнялась…», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "З журбою радість обнялась…"