Книги Українською Мовою » 💛 Шкільні підручники » Жаба й Віл 📚 - Українською

Читати книгу - "Жаба й Віл"

395
0
21.04.22
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Жаба й Віл" автора Леонід Глібов. Жанр книги: 💛 Шкільні підручники. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Жаба й Віл» була написана автором - Леонід Глібов, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💛 Шкільні підручники".
Поділитися книгою "Жаба й Віл" в соціальних мережах: 

Леонід Глібов – один із тих українських авторів, який часто писав байки. Читати онлайн вірш «Жаба й Віл» Леоніда Глібова українською мовою можна у нашій віртуальній бібліотеці.

Іноді здається, що байки – це тільки жартівливі казки, у яких частіше за все розповідається про різних тварин та цікавих персонажів. Проте байки в українській та у світовій літературі значать набагато більше, ніж це здається на перший погляд. У них захована філософська суть, яку читачам потрібно розгадати.

У цьому творі розповідається про Жабу, яка вистрибнула із ставка та побачила великого Вола. Жаба була настільки зухвалою, що почала хвалитися перед своєю подругою, що вона може стати такою ж самою великою та сильною, як Вол. Вона почала надуватися, прагнучи стати ще більшою. Але, не просто так цю байку написав Глібов, адже вона є своєрідною притчею.

Щоб дізнатися про її сенс та про те, чим все завершилося, вам потрібно скачати вірш «Жаба й Віл» Леоніда Глібова безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у нашій віртуальній бібліотеці у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Байка “Жаба й Віл” Леоніда Глібова.

Приємного читання

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Жаба й Віл Леонід Глібов Раз Жаба вилізла на берег подивиться Та й трошечки на сонечку погріться. Побачила Вола Та й каже подрузі тихенько (Вигадлива була!): — Який здоровий, моя ненько! Ну що, сестрице, як надмусь, То й я така зроблюсь? От будуть жаби дивуваться! — І де вже, сестро, нам рівняться... — Казать їй друга почала; А та не слуха... дметься... дметься... — Що, сестро, як тобі здається, Побільшала хоч трохи я? — Та ні, голубонько моя! — Ну, а теперечки? Дивися! — Та годі, сестро, схаменися! – Не слуха Жаба, дметься гірш, Все думає, що стане більш. Та й що, дурна, собі зробила? З натуги луснула — та й одубіла! Такі і в світі жаби є, Прощайте, ніде правди діти; А по мені — найлучче жити, Як милосердний Бог дає.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Жаба й Віл», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Жаба й Віл"