Книги Українською Мовою » 💛 Шкільні підручники » Химерний маленький 📚 - Українською

Читати книгу - "Химерний маленький"

201
0
21.04.22
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Химерний маленький" автора Леонід Глібов. Жанр книги: 💛 Шкільні підручники. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Химерний маленький» була написана автором - Леонід Глібов, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💛 Шкільні підручники".
Поділитися книгою "Химерний маленький" в соціальних мережах: 

Вірш «Химерний маленький» Леоніда Глібова – чудова дитяча загадка. На перший погляд, дорослі батьки можуть сказати: навіщо дитині читати такі прості історії? Але відповідь на це питання дає сам автор, адже такі віршики допомагають дітям розвивати уяву та абстрактне мислення, що в свою чергу буде дуже важливо для них в майбутньому – в дорослому житті. Аудиторія таких творів це, в першу чергу, діти дошкільного віку, що тільки навчаються читати.

В центрі твору буде загадка про одну з найпопулярніших та найвідоміших страв української народної кухні – вареники. Автор всіляко описує їх, підводячи своїх маленьких читачів до самостійного висновку, що ж це таке. Цікава поетична форма покликана допомогти дітям розгадати загадку, разом з тим показавши їм хорошу історію про приготування смачної їжі. До речі, читати онлайн вірш «Химерний маленький» Леоніда Глібова українською мовою можна на нашому сайті електронних книг.

Другою важливою темою твору є мораль, суть якої полягає у фразі: скільки сил витрачено на те, щоб щось зробити, такий буде і результат. Проте в контексті вірша Глібова це стосується процесу приготування, адже потрібне не лише вміння готувати, а й старання. І лише доклавши зусиль, може вийти по-справжньому смачна їжа.

Скачати вірш «Химерний маленький» Леоніда Глібова можна безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), скориставшись нашим ресурсом електронних книг.

“Химерний маленький” Леоніда Глібова.

Приємного читання!

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Химерний маленький Леонід Глібов Химерний, маленький, Бокастий, товстенький Коханчик удавсь; У тісто прибрався, Чимсь смачним напхався, В окропі купавсь. На смак уродився, Ще й маслом умився, В макітрі скакав... Недовго нажився, У дірку скотився, Круть-верть — та й пропав. Хотів був догнати — Шкода шкандибати: Лови не лови! А як його звати — Лінуюсь сказати, А нуте лиш ви! "То ж, діду коханий, Вареник гречаний!" — Кричить дітвора. Чому не вгадати! Не бігать шукати Такого добра.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Химерний маленький», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Химерний маленький"