Книги Українською Мовою » 💛 Шкільні підручники » Мій ангел такий маленький 📚 - Українською

Читати книгу - "Мій ангел такий маленький"

194
0
21.04.22
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Мій ангел такий маленький" автора Галина Кирпа. Жанр книги: 💛 Шкільні підручники / 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Мій ангел такий маленький» була написана автором - Галина Кирпа, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💛 Шкільні підручники / 💙 Класика".
Поділитися книгою "Мій ангел такий маленький" в соціальних мережах: 

«Мій ангел такий маленький» — вірш Галини Кирпи у жанрі філософської лірики.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Галина Кирпа Галина Кирпа Мій ангел такий маленький, ну просто крихітка — я навіть не бачу, чи він сидить на моєму плечі. Мій ангел такий легенький, ну просто пушинка — я навіть не чую, як він сидить на моєму плечі. Мій ангел такий тихенький, ну просто тихіший трави — я навіть не знаю, коли він спить, а коли прокидається на моєму плечі.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Мій ангел такий маленький», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Мій ангел такий маленький"