Книги Українською Мовою » 💛 Шкільні підручники » Чому, сказати, й сам не знаю 📚 - Українською

Читати книгу - "Чому, сказати, й сам не знаю"

204
0
21.04.22
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Чому, сказати, й сам не знаю" автора Андрій Малишко. Жанр книги: 💛 Шкільні підручники / 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Чому, сказати, й сам не знаю» була написана автором - Андрій Малишко, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💛 Шкільні підручники / 💙 Класика".
Поділитися книгою "Чому, сказати, й сам не знаю" в соціальних мережах: 

Вірш «Чому, сказати, й сам не знаю» Андрія Малишка, на який пізніше була написана пісня, увійшов до збірки ліричних віршів з назвою «Дорога під яворами» (1963).

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Андрій Малишко Андрій Малишко Чому, сказати, й сам не знаю, Живе у серці стільки літ Ота стежина в нашім краю Одним одна біля воріт. На вечоровім виднокрузі, Де обрій землю обніма, Нема кінця їй в темнім лузі, Та й повороту теж нема. Кудись пішла, не повертає, Хоч біля серця стеле цвіт, Ота стежина в нашім краю Одним одна біля воріт. Дощами мита-перемита, Дощами знесена у даль, Між круглих соняхів із літа Мій ревний біль і ревний жаль. 1970

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Чому, сказати, й сам не знаю», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Чому, сказати, й сам не знаю"