Книги Українською Мовою » 💛 Шкільні підручники » Ой у лузі червона калина похилилася 📚 - Українською

Читати книгу - "Ой у лузі червона калина похилилася"

6 727
0
21.04.22
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Ой у лузі червона калина похилилася" автора Степан Чарнецький. Жанр книги: 💛 Шкільні підручники. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Ой у лузі червона калина похилилася» була написана автором - Степан Чарнецький, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💛 Шкільні підручники".
Поділитися книгою "Ой у лузі червона калина похилилася" в соціальних мережах: 

"Ой у лузі червона калина похилилася" - це популярна українська народна пісня, яка описує красу та ніжність калини. У пісні зображено образ дівчини, яка плете вінок з калини, та співає про своє кохання. Текст пісні пройнятий поетичністю та символізмом, що змушує читача подумати про красу та прекрасне у житті. Ця пісня є не лише культурним скарбом України, а й символом української нації.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Ой у лузі червона калина похилилася Степан Чарнецький Ой у лузі червона калина похилилася, Чогось наша славна Україна зажурилася. А ми тую червону калину підіймемо, А ми нашу славну Україну, гей-гей, розвеселимо! А ми тую червону калину підіймемо, А ми нашу славну Україну, гей-гей, розвеселимо! Марширують наші добровольці у кривавий тан, Визволяти братів-українців з московських кайдан. А ми наших братів-українців визволимо, А ми нашу славну Україну, гей-гей, розвеселимо! А ми наших братів-українців визволимо, А ми нашу славну Україну, гей-гей, розвеселимо! Ой у полі ярої пшениці золотистий лан, Розпочали стрільці українські з москалями тан, А ми тую ярую пшеницю ізберемо, А ми нашу славну Україну, гей-гей, розвеселимо! А ми тую ярую пшеницю ізберемо, А ми нашу славну Україну, гей-гей, розвеселимо! Як повіє буйнесенький вітер з широких степів, То прославить по всій Україні січових стрільців. А ми тую стрілецькую славу збережемо, А ми нашу славну Україну, гей-гей, розвеселимо! А ми тую стрілецькую славу збережемо, А ми нашу славну Україну, гей-гей, розвеселимо! Першодрук Ой у лузі червона калина Похилилася. Чогось наша славна Україна Зажурилася. А ми тую червону калину піднімемо, А ми нашу славну Україну, Гей, гей, розвеселимо! А ми тую червону калину піднімемо, А ми нашу славну Україну, Гей, гей, розвеселимо! Не хилися, червона калино, Маєш білий цвіт. Не журися, славна Україно, Маєш добрий рід" А ми тую червону калину піднімемо, А ми нашу славну Україну, Гей, гей, розвеселимо! А ми тую червону калину піднімемо, А ми нашу славну Україну, Гей, гей, розвеселимо! Ой у полі ярої пшениці Золотистий лан. Розпочали стрільці січовії З ворогами тан. А ми тую ярую пшеницю ізберемо, А ми нашу славну Україну, Гей, гей, розвеселимо! А ми тую ярую пшеницю ізберемо, А ми нашу славну Україну, Гей, гей, розвеселимо! Як повіє буйнесенький вітер З широких степів, Та прославить по всій Україні Січових стрільців. А ми тую стрілецькую славу збережемо, А ми нашу славну Україну, Гей, гей, розвеселимо! А ми тую стрілецькую славу збережемо, А ми нашу славну Україну, Гей, гей, розвеселимо!

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Ой у лузі червона калина похилилася», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Ой у лузі червона калина похилилася"