Книги Українською Мовою » 💛 Шкільні підручники » Ще не вмерла Україна 📚 - Українською

Читати книгу - "Ще не вмерла Україна"

455
0
21.04.22
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Ще не вмерла Україна" автора Павло Чубинський. Жанр книги: 💛 Шкільні підручники. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Ще не вмерла Україна» була написана автором - Павло Чубинський, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💛 Шкільні підручники".
Поділитися книгою "Ще не вмерла Україна" в соціальних мережах: 

Ще коли країна вставала із колін та тільки починала бути молодою державою, вчиняючи різні спроби стати незалежною, Павло Чубинський написав ці рядки. Читати онлайн вірш «Ще не вмерла Україна» Павла Чубинського українською мовою можна у нашій віртуальній бібліотеці.

Ця пісня достойна стати тією, яка представляє Україну не лише у різних змаганнях, але і у конкурсах, та взагалі представляє країну на міжнародній арені. У ній висловлено багато слів про незламність українського народу, який походить від козаків, котрі боролися не лише за свою волю, але і за волю своїх предків, родичів та всього краю.

Мало хто знає, проте гімн країни – це лише скорочена версія всього твору. У ньому є ще багато рядків, котрі не виголошують під час виконання основної пісні українців. Важливо прочитати повну версію цього твору, щоб зрозуміти всю його глибину та настрій, із яким писав його автор. Тільки пізніше текст Чубинського поклали на музику та зробили його основною національною піснею.

Щоб дізнатися повний текст та прочитати його повністю, вам рекомендовано скачати вірш «Ще не вмерла Україна» Павла Чубинського у нашій віртуальній бібліотеці безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

“Ще не вмерла Україна” Павла Чубинського – державний гімн України.

Приємного читання!

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Павло Чубинський Павло Чубинський ДЕРЖАВНИЙ ГІМН УКРАЇНИ (чинна версія) (Слова: Павла Чубинського Музика: Михайла Вербицького) "Ще не вмерла України і слава, і воля, Ще нам, браття молодії, усміхнеться доля. Згинуть наші воріженьки, як роса на сонці. Запануєм і ми, браття, у своїй сторонці. Приспів: Душу й тіло ми положим за нашу свободу, І покажем, що ми, браття, козацького роду". --------------------------------------------------------------------- ДЕРЖАВНИЙ ГІМН УКРАЇНИ (до 6 березня 2003 року) (Слова: Павла Чубинського Музика: Михайла Вербицького) Ще не вмерла України, ні слава, ні воля, Ще нам, браття молодії, усміхнеться доля. Згинуть наші вороженьки, як роса на сонці, Запануєм і ми, браття, у своїй сторонці. Душу й тіло ми положим за нашу свободу, І покажем, що ми, браття, козацького роду. Станем, браття, в бій кривавий від Сяну до Дону, В ріднім краю панувати не дамо нікому; Чорне море ще всміхнеться, дід Дніпро зрадіє, Ще у нашій Україні доленька наспіє. Душу й тіло ми положим за нашу свободу, І покажем, що ми, браття, козацького роду. А завзяття, праця щира свого ще докаже, Ще ся волі в Україні піснь гучна розляже, За Карпати відоб'ється, згомонить степами, України слава стане поміж народами. Душу й тіло ми положим за нашу свободу, І покажем, що ми, браття, козацького роду. --------------------------------------------------------------------- Оригінальний вірш Павла Чубинського Ще не вмерла Україна, ні слава, ні воля, Ще нам, браття молодії, усміхнеться доля! Згинуть наші вороженьки, як роса на сонці, Запануєм і ми, браття, у своїй сторонці! Душу й тіло ми положим за нашу свободу І — покажем, що ми, браття, козацького роду! Гей-гей, браття милі, Нумо братися за діло, Гей, гей, пора встати, Пора волю добувати! Ой, Богдане, Богдане, славний наш гетьмане, Нащо оддав Україну ворогам поганим?! Щоб вернути її честь, ляжем головами, Наречемось України славними синами. Душу й тіло ми положим за нашу свободу І — покажем, що ми, браття, козацького роду! Спогадаймо тяжкий час, лихую годину, тих, що вміли умирати за нашу Вкраїну, Спогадаймо славну смерть лицарства-козацтва! Щоб не стратить марно нам свого юнацтва! Душу й тіло ми положим за нашу свободу І — покажем, що ми, браття, козацького роду!

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Ще не вмерла Україна», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Ще не вмерла Україна"