Книги Українською Мовою » 💛 Шкільні підручники » Коли до вас темної ночі 📚 - Українською

Читати книгу - "Коли до вас темної ночі"

178
0
21.04.22
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Коли до вас темної ночі" автора Галина Кирпа. Жанр книги: 💛 Шкільні підручники / 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Коли до вас темної ночі» була написана автором - Галина Кирпа, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💛 Шкільні підручники / 💙 Класика".
Поділитися книгою "Коли до вас темної ночі" в соціальних мережах: 

«Коли до вас темної ночі» — вірш Галини Кирпи у жанрі філософської лірики, в якому авторка возвеличує волю, свободу, рівність, честь, благородство; та засуджує неволю.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Галина Кирпа Галина Кирпа Коли до вас темної ночі
Коли до вас темної ночі
прийде Лев,
ви не кажіть йому нічого
про зоопарк.
Нехай він не знає,
що на світі є зоопарки.
Нехай хоч один Лев
цього не знає.
А потім цього не знатимуть
його діти.
А потім — його онуки.
Потім правнуки.
І колись буде
ціла Лев'яча Держава,
де жоден Лев
не знатиме про зоопарк.
Коли б тільки вижив
той Лев,
що прийде до вас темної ночі.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Коли до вас темної ночі», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Коли до вас темної ночі"