Книги Українською Мовою » 💛 Шкільні підручники » Задзвени із глибини 📚 - Українською

Читати книгу - "Задзвени із глибини"

245
0
21.04.22
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Задзвени із глибини" автора Генріх Гейне. Жанр книги: 💛 Шкільні підручники / 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Задзвени із глибини» була написана автором - Генріх Гейне, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💛 Шкільні підручники / 💙 Класика".
Поділитися книгою "Задзвени із глибини" в соціальних мережах: 

«Задзвени із глибини…» — вірш Генріха Гейне, написаний у 1830 році. Входить до циклу «Нова весна», створеного на прохання композитора Альберта Метфесселя. Вперше опублікований у 1831 році в другому виданні другого тому «Подорожніх картин».

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Задзвени із глибини
Генріх Гейне


Задзвени із глибини
Тихої печалі,
Мила пісенька весни, —
Линь все далі й далі!
Линь, дзвени, знайди той дім,
В квітах сад зелений,
І троянду перед ним
Привітай від мене.
Переклад Леоніда Первомайського

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Задзвени із глибини», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Задзвени із глибини"