Читати книгу - "Жіноча і чоловіча логіка. Анекдоти про жінок і чоловіків"
- Жанр: 💛 Гумор
- Автор: Олексій Анатолійович Кононенко
- 419
- 0
- 28.04.22
«Автор цих анекдотів – народ» – не втомлюється повторювати Олексій Кононенко у своїй семибарвній-семиструнній серії із 7 книг «Антологія українського анекдота «Українська веселка». Він не один рік збирав, упорядковував і супроводжував авторськими текстами ці збірники і веселих, і сатиричних історій та примовок.Український народний гумор має віковічне коріння, на якому виростає та рясно родить і сучасний сміхограй. Тут є і так звані «мандрівні» сюжети, і дружні «позички» з гумору інших народів, є посилання на конкретних співтворців деяких гуморинок і тематичні варіанти анекдотів.Книги цієї серії мають яскраві своєрідні теми, і кожну із них адресовано широкому колу читачів.Смійтеся на здоров’я!
Шрифт:
Інтервал:
Добавити в закладку:
Жіноча і чоловіча логіка
Причина усіх проблем у Райскому саду – ті двоє, а не яблуко.
Із законів Мерфі про співжиття чоловіків і жінокЛогіка сміху
(Трах/К!/Тат)
Про те, що є чоловіча логіка, я дізнався від батька і діда. Про те, що є жіноча логіка, я дізнався, коли одружився. Жіноча і чоловіча логіка відрізняються тим, що у жінок логіка – жіноча, а у чоловіків логіка – чоловіча.
СусідНасампочатку автор дозволить собі уточнити предмет. Ми заперечуємо поняття «залізна логіка» як таке, що проголошується авантюристами, політиками і після п’ятої чарки. Сприймати усі три випадки всерйоз – курям на сміх.
Шляхом спостережень, досліджень, дискусій etc., автор дійшов висновку, що логіка існує у трьох вимірах: чоловіча, жіноча і дитяча.
Дитяча логіка – явище, яке потребує окремого висвітлення, тобто, окремої книги.
У зв’язку з тим, що чоловіча логіка і жіноча щомиті стикаються, споконвіку протистоять одна одній і жити одна без одної не можуть – вони і є предметом розгляду у цій книзі.
Отож, перейдемо безпосередньо до теми. Доказів того, що існує логіка жіноча, а навпроти – логіка чоловіча, навколо настільки багато, що диву даєшся, як досі ніхто не зібрав їх докупи і не захистив по цій темі дисертацію. Ми, звичайно, будемо звертатися до авторитетних персон, але найкраще висвітлять тему приклади побутового, житейського підходу чоловіка і жінки до одних і тих же речей.
Як от:
– жінка хоче одного й того ж від одного чоловіка;
– чоловік хоче одного й того ж від багатьох жінок.
Слід у першу чергу сказати про те, що чоловік (за тлумачним словником, ЧОЛОВІК – доросла людина, особа, протилежна жінці по статі) і жінка (за тлумачним словником, ЖІНКА – істота людського роду, яка є одним із двох природних начал і має властивість відтворювати собі подібних) живуть у постійному спілкуванні, контакті, що призводить до стресових ситуацій, як позитивних, так і негативних.
«Коли люди вступають у тісне спілкування між собою, то їхня поведінка нагадує дикобразів, що намагаються зігрітися холодної зимової ночі, їм холодно, вони притискаються один до одного, але чим сильніше вони це роблять, тим болючіше вони колють один одного своїми довгими голками. Змушені через біль уколів розійтися, вони знову зближуються через холод, і так усі ночі безперервно» (Артур Шопенгауер).
Протягом тисячоліть у жінок виробилися зовсім інші погляди (відмінні від нормальних, тобто чоловічих) на оточуюче середовище, в тому числі і на чоловіків, на їхню поведінку.
Отже, жіноча логіка – це захисний редут касти жінок, а чоловіча логіка – це сприйняття навколишнього світу. Наприклад:
– чоловік бажає бачити жінку: у вітальні – королевою, на кухні – господинею, у ліжку – коханою;
– жінка себе бачить: у вітальні – коханою, на кухні – королевою, у ліжку – господинею.
Або ще такі різні підходи.
Жінка бачить ідеальну секретарку свого чоловіка тільки такою:
– Доброго ранку, шеф!
Чоловік бачить свою ідеальну секретарку такою:
– Вже ранок, шеф!
Увага!
Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Жіноча і чоловіча логіка. Анекдоти про жінок і чоловіків», після закриття браузера.