Книги Українською Мовою » 💛 Шкільні підручники » Нічна пісня подорожнього 📚 - Українською

Читати книгу - "Нічна пісня подорожнього"

211
0
21.04.22
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Нічна пісня подорожнього" автора Йоганн Вольфганг фон Гете. Жанр книги: 💛 Шкільні підручники / 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Нічна пісня подорожнього» була написана автором - Йоганн Вольфганг фон Гете, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💛 Шкільні підручники / 💙 Класика".
Поділитися книгою "Нічна пісня подорожнього" в соціальних мережах: 

«Нічна пісня подорожнього», або «Нічна пісня мандрівника» — назва двох віршів німецького поета Йоганна Вольфганга Гете: «Ти, хто з небес» (1776) та «На гірських вершинах» (1780), які належать до найвідоміших творів поета. 1815 року обидва вірші опубліковано разом під палітуркою видання «Твори. Том 1» із заголовками «Нічна пісня подорожнього» та «Ще одна».

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Нічна пісня подорожнього
Йоганн Вольфганг Гете
Йоганн Вольфганг Гете
Нічна пісня мандрівника

Перекладач: Марія Губко
Джерело: З газети: "Літературна Україна", 13 лютого 2003 р.


На гірських вершинах
Спить сніг.
Вітерець в долинах
Затих.
Тиша без краю, безмеж.
Змовкнув пташиний галас.
Почекай — зараз
Ти заснеш теж.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Нічна пісня подорожнього», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Нічна пісня подорожнього"