Книги Українською Мовою » 💛 Шкільні підручники » Тиша морська 📚 - Українською

Читати книгу - "Тиша морська"

221
0
21.04.22
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Тиша морська" автора Леся Українка. Жанр книги: 💛 Шкільні підручники. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Тиша морська» була написана автором - Леся Українка, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💛 Шкільні підручники".
Поділитися книгою "Тиша морська" в соціальних мережах: 

Немає сумніву в тому, що Леся Українка – це легендарна поетеса, яка подарувала всьому світу та українцям велику кількість прекрасних віршів та поем. В загальному вона писала про природу, описувала особисті переживання та творила на тему казок та міфів. Читати онлайн вірш «Тиша морська» Лесі Українки українською мовою можна у нашій віртуальній бібліотеці.

Вірш написаний, як ліричний. У ньому багато є поєднання природи та єдності із нею. Також поетеса розповідає про морську красу, яку, можливо, багато хто ніколи не бачив, чи не помічав. Є багато епітетів та метафор, які порівнюють людину із природою та морською красою.

В основному поетеса написала свій шедевр для того, щоб возвеличити морську красу та щоб кожен, хто його читає, отримав насолоду та душевний комфорт. Цей вірш позитивно впливає на почуття людини та заспокоює її своїм настроєм та позитивними емоціями.

Якщо хочете все це пережити, то вам просто необхідно скачати вірш «Тиша морська» Лесі Українки безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у нашій віртуальній бібліотеці у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

“Тиша морська” Лесі Українки.

Приємного читання!

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Леся Українка Леся Українка В час гарячий полудневий Виглядаю у вiконце: Ясне небо, ясне море, Яснi хмарки, ясне сонце. Певно, се країна свiтла Та злотистої блакитi, Певно, тут не чули зроду, Що бува негода в свiтi! Тиша в морi… педве-ледве Колихає море хвилi; Не колишуться од вiтру На човнах вiтрила бiлi. З тихим плескотом на берег Рине хвилечка перлиста; Править хтось малим човенцем, В'ється стежечка злотиста. Править хтось малим човенцем, Стиха весла пiдiймає, I здається, що з весельця Щире золото спадає. Як би я тепер хотiла У мале човенце сiсти I далеко на схiд сонця Золотим шляхом поплисти! Попливла б я на схiд сонця, А вiд сходу до заходу, Тим шляхом, що проложило Ясне сонце через воду. Не страшнi для мене вiтри, Нi пiдводнй камiння, — Я про них би й не згадала В краю вiчного промiння. Євпаторiя, 1890, 16 серпня

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Тиша морська», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Тиша морська"