Книги Українською Мовою » 💛 Шкільні підручники » Як дитиною, бувало… 📚 - Українською

Читати книгу - "Як дитиною, бувало…"

255
0
21.04.22
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Як дитиною, бувало…" автора Леся Українка. Жанр книги: 💛 Шкільні підручники / 💛 Наука, Освіта. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Як дитиною, бувало…» була написана автором - Леся Українка, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💛 Шкільні підручники / 💛 Наука, Освіта".
Поділитися книгою "Як дитиною, бувало…" в соціальних мережах: 

Одна із найвидатніших поетес українського народу – це Леся Українка, котра написала багато прекрасних рядків про свою країну. Але, крім того, вона писала ще і про природу та просто казкові твори. Читати онлайн вірш «Як дитиною, бувало…» Лесі Українки українською мовою можна у нашій віртуальній бібліотеці.

Треба сказати, що сама поетеса прожила досить не легке життя і всі ці події та свої переживання вона часто висловлювала у рядках. Напевне, в цьому творі є найбільш відоме висловлювання письменниці: «Щоб не плакать, я сміялась». Ці рядки відображають саму суть авторки і її прагнення до життя.

Вірш був написаний у ті часи, коли Українка вже знала, що вона смертельно хвора і що жити їй залишилося не так довго. Будучи прикутою до ліжка, поетеса все-таки знайшла в собі сили, щоб писати і розповідати про своє горе.

Ці рядки не дарма вивчають у школі, адже вони розповідають не просто про емоції однієї людини, а про справжнє бачення життя та волю до того, щоб дійсно існувати. Якщо ви захочете пережити ці тривожні моменти та дізнатися про те, як поетеса прописала свої важкості в житті, то вам потрібно скачати вірш «Як дитиною, бувало…» Лесі Українки у нашій віртуальній бібліотеці безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

“Як дитиною, бувало…” Лесі Українки.

Приємного читання!

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Як дитиною, бувало... Леся Українка Як дитиною, бувало, Упаду собі на лихо, То хоч в серце біль доходив, Я собі вставала тихо. "Що, болить?" – мене питали, Але я не признавалась – Я була малою горда, – Щоб не плакать, я сміялась. А тепер, коли для мене Жартом злим кінчиться драма І от-от зірватись має Гостра, злобна епіграма, – Безпощадній зброї сміху Я боюся піддаватись, І, забувши давню гордість, Плачу я, щоб не сміятись. 2.02.1897

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Як дитиною, бувало…», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Як дитиною, бувало…"