Книги Українською Мовою » 💛 Наука, Освіта » Стрілецькі пісні 📚 - Українською

Читати книгу - "Стрілецькі пісні"

178
0
28.04.22
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Стрілецькі пісні" автора Автор невідомий - Народні казки. Жанр книги: 💛 Наука, Освіта. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Стрілецькі пісні» була написана автором - Автор невідомий - Народні казки, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💛 Наука, Освіта".
Поділитися книгою "Стрілецькі пісні" в соціальних мережах: 

Стрілецькі пісні – це вокалізована мужність і відвага українських борців за волю. Заради рідного народу завзяті «хлопці, мов соколи» ідуть до бою. Для стрілецьких пісень характерні мелодійність і легкий ритм.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
СТРІЛЕЦЬКІ ПІСНІ
Червона калина
Ой у лузі червона калина похилилася, Чогось наша славна Україна зажурилася. А ми тую червону калину підіймемо, А ми нашу славну Україну, гей-гей, розвеселимо! Маршерують наші добровольці на крівавий лан, Визволяти наших українців з московських кайдан. А ми наших братів-українців визволимо, А ми нашу славну Україну, гей-гей, розвеселимо! Гей у полі ярої пшенички золотистий лан, Розпочали стрільці українські з москалями тан. А ми тую ярую пшеничку ізберемо, А ми нашу славну Україну, гей-гей, розвеселимо! Як повіє буйнесенький вітер з широких степів, То прославить по всій Україні Січових стрільців. А ми тую червону калину збережемо, А ми нашу славну Україну, гей-гей, розвеселимо. Гей, видно село
Гей, видно село, широке село під горою, Гей, там ідуть стрільці, січовії стрільці до бою. Іде, іде військо крізь широке поле. Хлопці ж бо то, хлопці, як соколи! Приспів: Ха-ха, ха-ха Ха-ха, ха-ха, ха-ха, гей! Дівчино, рибчино, чорнобривко моя, Вийди, вийди, подивися Чимскоріше до вікна, Хлопці ж бо то, хлопці, як соколи! Гей, видно село, широке село під горою, Гей, там ідуть наші січовії стрільці до бою. Попереду славні старші отамани, Хто охоту має, най іде із нами! Приспів. Гей, видно село, широке село під горою, Гей, там ідуть наші січовії стрільці до бою. А хто піде з нами, буде славу мати, Йдем за Україну воювати!
Оглавление Червона калина Гей, видно село

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Стрілецькі пісні», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Стрілецькі пісні"