Книги Українською Мовою » 💛 Публіцистика » Пісня про собаку 📚 - Українською

Читати книгу - "Пісня про собаку"

219
0
21.04.22
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Пісня про собаку" автора Сергій Єсенін. Жанр книги: 💛 Публіцистика / 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Пісня про собаку» була написана автором - Сергій Єсенін, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💛 Публіцистика / 💙 Класика".
Поділитися книгою "Пісня про собаку" в соціальних мережах: 

“Пісня про собаку” – творіння російського письменника народилося одного дня 1915-го року. Публікація вірша відбулася 1919 року. Твір вийшов на сторінках «Радянської країни» – однієї з провідних газет того часу.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Пісня про собаку
Сергій Єсенін

В куточку, де хлів і клуня,
Ще на початку дня
Народила дворняжка Груня
Семерих рудих щенят.

І до вечора їх ласкала,
Мов причісувала язиком.
І блищав сніжок підталий
Під теплим її животом.

А коли вже сідали кури
На сідало у рядок,
Хазяїн з'явився хмурий
І всіх семерих — в мішок.

Хоч мала вже мало сили,
Та бігла вона услід.
На річці вода тремтіла,
Зверталась помалу в лід.

Додому плелася, бідна,
І піт крапелив з боків,
Й здавався їй місяць срібний
Одним із її синків.

Й боліло їй так, неначе
Хтось камінь жбурнув на сміх.
І бризнули очі собачі
Зірками ясними в сніг.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Пісня про собаку», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Пісня про собаку"