Книги Українською Мовою » 💛 Шкільні підручники » Молитва за Україну 📚 - Українською

Читати книгу - "Молитва за Україну"

234
0
21.04.22
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Молитва за Україну" автора Олександр Кониський. Жанр книги: 💛 Шкільні підручники / 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Молитва за Україну» була написана автором - Олександр Кониський, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💛 Шкільні підручники / 💙 Класика".
Поділитися книгою "Молитва за Україну" в соціальних мережах: 

Олександр Кониський написав, напевне, один із найбільш відомих творів в українській історії та літературі, який знає практично кожен громадянин країни. Читати онлайн вірш «Молитва за Україну» Олександра Кониського українською мовою можна у нашій віртуальній бібліотеці.

Напевне, після гімну України ця пісня є найбільш відомою в історії країни. Раніше навіть на державному рівні вирішувалося питання про те, щоб саме цей текст став офіційним гімном для держави. Не дивлячись на те, що там кілька стовпчиків, твір несе велику суть та розповідає про красу природи та справжній патріотизм по відношенню до своєї землі.

Це не тільки дуже пейзажний та красивий текст, але ще і такий, котрий приводить нас до релігійної лірики. Адже саме тут ми бачимо, як автор звертається до Бога, якого просить захистити Україну. 

Щоб дізнатися повний текст твору, та прочитати його повністю, вам необхідно скачати вірш «Молитва за Україну» Олександра Кониського у нашій віртуальній бібліотеці безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

“Молитва за Україну” Олександра Кониського.

Приємного читання!

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Молитва за Україну Олександр Кониський Боже великий, єдиний, Нам Україну храни, Волі і світу промінням Ти її осіни. Світлом науки і знання Нас, дітей, просвіти, В чистій любові до краю, Ти нас, Боже, зрости. Молимось, Боже єдиний, Нам Україну храни, Всі свої ласки-щедроти Ти на люд наш зверни. Дай йому волю, дай йому долю, Дай доброго світу, Щастя дай, Боже, народу І многая, многая літа.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Молитва за Україну», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Молитва за Україну"