Книги Українською Мовою » 💛 Інше » Серія "У світі пригод" видавництва "Веселка", Веселка" 📚 - Українською

Читати книгу - "Серія "У світі пригод" видавництва "Веселка", Веселка""

187
0
09.05.22
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Серія "У світі пригод" видавництва "Веселка"" автора Веселка". Жанр книги: 💛 Інше. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Серія "У світі пригод" видавництва "Веселка", Веселка"» була написана автором - Веселка", яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💛 Інше".
Поділитися книгою "Серія "У світі пригод" видавництва "Веселка", Веселка"" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com". Популярні книги українською!!!

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 3 4 5 6
Перейти на сторінку:
1957

Збірка У Світі пригод


1958

Бєляєв О. Зірка КЕЦ


Це один з перших творів вітчизняної наукової фантастики про освоєння міжзоряних просторів Космосу.


* * * * *

Бердник О., Бедзик Ю. Людина без серця.

* * * * *

Гарт Ф. Б. Степовий найда


* * * * *

Донченко О. Карафуто


Сімнадцятирічний Володя Дорошук вирушає із своїм батьком, відомим радянським вченим, у морську подорож. Та несподівано налетів тайфун, і корабель гине. Володі з батьком вдається врятуватися. Вони опиняються на Карафуто – південній частині Сахаліну, яка тоді належала японцям...


* * * * *

Верн Ж. Незвичайні пригоди експедиції Барсака


В повісті розповідається, як експедиція депутатів парламенту Барсака і Бодрієра заглибилася в нетрі Африки. Але…


* * * * *

Майн Рид. Морське вовченя


Неймовірна сила волі та жага до життя дозволила дванадцятилітньому Філіппу Форстеру вийти переможцем в боротьбі зі смертю.


1959

Бердник О. Привид іде по землі


Повість розповідає про долю молодої людини у франкістській Іспанії. Через соціальні причини герой стає на шлях злочинів, потрапляє у в'язницю і там знайомиться з французьким комуністом-ученим. Після втечі йому вдається стати володарем найбільшого відкриття...


* * * * *

* * * * *

Мартинов Г. 220 днів на зорельоті


* * * * *

Мейнк В. Незвичайні пригоди Марко Поло


Автор - німецький письменник багато подорожував, викладав у школі, писав для дітей. Важлива поїздка в Китай дала йому матеріал для книг про відомого італійського мандрівника Марко Поло (1254-1323), який збагатив знання людства про далекі, незвідані краї.


* * * * *

Некрасов А. Пригоди капітана Врунгеля


Це весела повість про неймовірні пригоди капітана Врунгеля, його старшого помічника Лома і матроса Фукса, що здійснили кругосвітню подорож на яхті "Біда".


* * * * *

Савченко В. Чорні зорі


У Америці і Радянському Союзі ведуться розробки ядерного ізолятора "нейтрида" - надматеріалу, що має ідеальні властивості, без зусиль витримує ядерний вибух, і антиречовини - нового могутнього джерела ядерної енергії. Хто буде першим в боротьбі з природою?


1960

Бедзик Ю. Вогонь на вершині Комо


1961

Ардаматський В. Я 11-17...


В повісті «Я 11–17...» розповідається про незвичайні пригоди і славні подвиги в тилу ворога під час Вітчизняної війни радянського розвідника Дементьєва, який діє під ім'ям німецького капітана Рюкерта.

Сюжет повісті «Небезпечний маршрут» розгортається в післявоєнні часи. Іноземну розвідку зацікавив наш засекречений науково-дослідний інститут, і вона засилає у Радянський Союз досвідченого шпигуна, який уже побував у багатьох країнах.


* * * * *

Бердник О. Марсіанські зайці


…Від підступної космічної хвороби раптово гине весь екіпаж зорельота “Серце”, що мчить до невідомої планети. Лише двоє немовлят — сини капітана зорельота — випадково залишаються живими. Здавалось би, що безпорадні діти неминуче загинуть без догляду. Але ні.


* * * * *

Вигодська Е. Небезпечний утікач

Захоплююча повість про народне повстання проти англійських колонізаторів в Індії.


* * * * *

Владко В. Аргонавти Всесвіту

1 2 3 4 5 6
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Серія "У світі пригод" видавництва "Веселка", Веселка"», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Серія "У світі пригод" видавництва "Веселка", Веселка""