Книги Українською Мовою » 💛 Езотерика » Молитва Ябеца, Брюс Вілкінсон 📚 - Українською

Читати книгу - "Молитва Ябеца, Брюс Вілкінсон"

917
0
11.05.22
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Молитва Ябеца" автора Брюс Вілкінсон. Жанр книги: 💛 Езотерика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Молитва Ябеца, Брюс Вілкінсон» була написана автором - Брюс Вілкінсон, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💛 Езотерика".
Поділитися книгою "Молитва Ябеца, Брюс Вілкінсон" в соціальних мережах: 

"Молитва Ябеца" - це книга, написана автором Брюсом Вілкінсоном, яка пропонує новий підхід до молитви та зміни життя на краще. Автор зосереджується на молитві Ябеца, яка згадується в одній із глав Книги Хронік Старого Заповіту, та досліджує її значення та вплив на життя людини.

В книзі Вілкінсон розповідає про те, як він сам ставив молитву Ябеца та як вона змінила його життя. Він пропонує читачам звернутися до Бога з проханням про благословіння та проханням про розширення їхніх можливостей, використовуючи молитву Ябеца як основу для цього процесу.

"Молитва Ябеца" - це книга, яка допоможе читачам знайти своє місце в житті та досягти своїх мрій. Вона пропонує прості, але ефективні інструменти для зміни життя на краще, які можуть бути корисні для будь-якої людини, незалежно від її віросповідання.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 ... 17
Перейти на сторінку:
Передмова

Дорогий читачу!

Я хотів би навчити вас молитися тією сміливою молитвою, на яку завжди відповідає Бог. Вона дуже коротка — всього одне речення, яке складається з чотирьох частин, — на ній рідко зупиняють свою увагу навіть ревні читачі Біблії, але я вірю, що вона містить ключ до життя в надприродній благодаті, любові і славі Божій.

Ця молитва докорінно змінила мої очікування від Бога, а також моє щоденне життя, сповнивши його відчуттям Його сили. Насправді, для тисяч віруючих, які прийняли і застосовують істини, викладені в цій маленькій молитві, чудеса стали невід'ємною частиною повсякденного життя.

Чи бажаєте ви приєднатися до мене у вивченні молитви Ябеца?

Сподіваюся, що бажаєте!

Брюс ВІЛКІНСОН1. Маленька молитва — велика винагорода

«І кликнув Ябец до Бога Ізраїлевого…»


Невелика книжка, яку ви тримаєте в руках, розповідає про те, що відбувається, коли звичайні християни вирішують зануритися в незвичайне життя, і це життя виявляється саме таким, яке обіцяє їм Бог.

Моя історія починається на кухні, де всі меблі жовтого кольору, а у вікно стукають величезні краплі дощу, які бувають тільки в Техасі. Йшов останній рік мого навчання в семінарії в Далласі, і ми з моєю дружиною Дарлін усе більше й більше думали й молилися про те, що нас очікує в майбутньому. Куди варто спрямувати зусилля, натхнення і знання, які я одержав у семінарії? У чому полягає воля Божа для нашої родини? І ось я стояв на кухні, розмірковуючи над словами капелана семінарії, доктора Річарда Сьюма.

— Хочете, щоб перед вами відкрилися широкі перспективи? — запитав тоді доктор Сьюм. — Станьте ревнителями для Бога.

— Ревнитель, — пояснив Сьюм, — це той, хто завжди робить трохи більше, ніж від нього вимагають або чекають.

Доктор Сьюм зіслався на найкоротшу з біблійних біографій: «А Ябец був поважаний більше від своїх братів» (1 Хр. 4:9). Ябец прагнув більшого і бажав більше служити Богові і, як ми бачимо наприкінці наступного вірша, «і Бог послав, чого він просив».

Усе. Кінець вірша. І кінець усієї розповіді про Ябеца.

«Господи, і я хотів би бути ревнителем Твоїм», — молився я, дивлячись у вікно на весняну зливу. Але був я дещо збентежений. «Що ж такого особливого зробив Ябец, щоб стати «поважнішим більше від своїх братів? — цікавився я. — Чому Бог відповів на його молитву? Чому Він навіть визнав за необхідне включити в Біблію цю скупу розповідь про Ябеца?»

І раптом щось — може, просто шум зливи — розірвало замкнуте коло думок про незрозумілий вірш. Я схопив Біблію і прочитав наступний вірш, десятий, — молитву Ябеца. Я зрозумів: розгадати таємницю Ябеца допоможе сама його молитва. Повинна допомогти. Присунувши стілець до жовтого кухонного столу, я вп'ялився очима в Біблію і, знову й знову перечитуючи цю молитву, усім серцем намагався зрозуміти долю, яку Бог призначив для такої ж звичайної людини, як я. Уранці я помолився молитвою Ябеца: слово в слово. І наступного ранку. І наступного.

Минуло тридцять років, а все ще продовжую молитися цією молитвою.

І якщо ви мене запитаєте, які слова більше від усіх інших (звичайно, за винятком молитви покаяння) змінили все моє життя і служіння, то я відповім, що це був зойк ревнителя на ім'я Ябец, — ревнителя, який навіки залишився в пам'яті людей не за те, що він зробив, а за те, про що він молився — і що сталося по вірі його.

На сторінках цієї книги я хотів би розповісти про дивні істини, які відкриває молитва Ябеца про Боже благословення, і налаштувати вас на очікування приголомшливих Божих відповідей на таку молитву, які відтепер будуть невід'ємною частиною вашого життя.

Звідкіля я знаю, що ця молитва значно вплине на ваше життя? З власного досвіду і досвіду сотень людей в усьому світі, з якими я ділився своїм одкровенням. І, що важливіше, я упевнений, що молитва Ябеца допомагає зрозуміти могутню Божу волю щодо вашого майбутнього. І, нарешті, я знаю це тому, що вже в самій молитві Ябеца є одкровення. Це одкровення про те, що наш Батько жадає дати нам набагато більше того, про що ми навіть можемо подумати чи попросити.

Запитайте про це в чоловіка, у якого не було майбутнього…


ДИВО РОДОВОДУ

Хтось одного разу сказав, що люди відрізняються між собою лише в малому, але з цього малого і стається велике. Ябец не піднімається над усіма іншими героями і подіями Старого Заповіту, подібно до Мойсея або Давида; він не несе світло нових могутніх істин, як перші християни Книги Дій, які змінили світ навколо себе. Одне лише безсумнівно: те «мале», чим Ябец відрізнявся від інших, і визначило велику, величезну різницю між ним і цими іншими.

Оцей Ябец — справжнє диво родоводу. Я назвав би його так: маленька велика людина Біблії. Мова про нього йде в розділі, де викладений родовід Юди, до якого рідко звертається читач, в одній із біблійних книг, що взагалі рідко читаються. У перших дев'ятьох розділах Першої книги Хронік подано генеалогічне дерево усіх колін Ізраїлевих за декілька тисячоліть — від Адама і до повернення з вавилонського полону. Ну, хіба не нудно? Довжелезний список (більш ніж п'ять сотень!) незнайомих і складних імен, достатньо щоби налякати навіть завзятого читача Біблії, який в зажурі перегортає ці сторінки…

Візьмемо четвертий розділ.

«Сини Юдині: Перец, Хецрон, і Кармі, і Хур, і Шовал…»

І це лише початок!

Ахумай

Їшма

Їдбаш

Гацелелпоні

Анув

Вам раптом захотілось відкласти книгу убік? Ваша рука вже мимоволі потяглась за пультом телевізора? Що ж, я вас розумію… Але

1 2 ... 17
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Молитва Ябеца, Брюс Вілкінсон», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Молитва Ябеца, Брюс Вілкінсон"