Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Чому гуси миються у воді, коти — на печі, а кури порпаються в поросі, Народні 📚 - Українською

Читати книгу - "Чому гуси миються у воді, коти — на печі, а кури порпаються в поросі, Народні"

65
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Чому гуси миються у воді, коти — на печі, а кури порпаються в поросі" автора Народні. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Чому гуси миються у воді, коти — на печі, а кури порпаються в поросі, Народні» була написана автором - Народні, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Чому гуси миються у воді, коти — на печі, а кури порпаються в поросі, Народні" в соціальних мережах: 
Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com". Популярні книги українською!!!

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

Жив раз давно-предавно чоловік, котрий мав кота, гусей та кури.

Як наступило літо й сонце добре припекло, гуси зібралися воду шукати. Ідуть, ідуть, ідуть. Зустріли курочку.

«Куди йдете, гуси?» — «Шукаємо воду, бо велика спрагота». — «І я йду з вами,— каже курочка, бо й на неї сонце пригріло й дуже тепло їй ся вчинило, що аж рот роззявила...» — «Но, ходи з нами».

Ідуть, ідуть, ідуть.

Зустріли кота.

«Куди йдете?» — звідає кіт. «Шукаємо воду».— «І я з вами піду, добре?» — «Ходи».

Ідуть, ідуть, ідуть. Раз лиш увиділи озеро. Гуси знялися на крила й полетіли у воду. Плавають, купаються, й так їм добре, що аж гогочуть.

Курочка й кіт стали на березі й дивляться. Сонце парить. Дуже хотіли би залізти у воду, айбо бояться... Раз втямили у воді таких, як вони, кота й курочку.

«Но, коли вони ие бояться, то чого би нам боятися?»

І поскакали у воду... Але нараз почали тонути. Лиш з бідою вибралися на берег.

Кіт глянув на озеро, й так йому недобре вчинилося, що аж затрясся, втерся лапками та й каже: «Не буду я більше такий дурний, щоб лізти у воду. Помиюся я й на печі».

А курочка собі: «І я не буду дурна лізти більше у воду. Ліпше попорпаюся у попелі».

При цьому забралися і йдуть домів. Курочка скочила в купу пороху й од радості замахала крилами. «Се моя купіль! Сто раз ліпша, як вода!»

А кіт шмигнув до хижі, скочив на піч, замурчав і почав лапками митися. «Не проміняю я піч на озеро. На печі не треба плавати».

І від того часу гуси купаються у воді, коти — на печі, а кури порпаються в поросі.

А хто не вірить, най перевірить!

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Чому гуси миються у воді, коти — на печі, а кури порпаються в поросі, Народні», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Чому гуси миються у воді, коти — на печі, а кури порпаються в поросі, Народні"