Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Чебиряйчики, Народні 📚 - Українською

Читати книгу - "Чебиряйчики, Народні"

53
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Чебиряйчики" автора Народні. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Чебиряйчики, Народні» була написана автором - Народні, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Чебиряйчики, Народні" в соціальних мережах: 
Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com". Популярні книги українською!!!

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Славно

У хащах старого–престарого лісу живуть собі чебиряйчики. Як ви не знаєте хто вони такі? Ну то вмощуйтесь зручненько та слухайте. На зріст вони невеличкі, не вище трави , тож треба пильненько дивитися собі під ноги, коли бува мандруєш лісом і то як пощастить. Ба ось тільки-тільки вгледиш кого з них, а він вже й щез, наче в повітрі розтанув. Очі в них великі й ясні, як квіти в траві й не второпаєш чи то квітка така, чи хтось з чебиряйців на тебе з трави глядить. Живуть вони у маленьких будиночках, хто на дереві, хто в корінні, а хто й на воді. Будиночки в них один чудніший за інший. Хто облаштував собі домівку в дуплі старезного дерева, хто в покинутій лисячій норі, хто в велетенській мушлі, а хто і старий дірявий чобіт. Та на все свій час. Ось слухайте.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Чебиряйчики, Народні», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Чебиряйчики, Народні"