Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Сонько, Народні 📚 - Українською

Читати книгу - "Сонько, Народні"

55
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Сонько" автора Народні. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Сонько, Народні» була написана автором - Народні, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Сонько, Народні" в соціальних мережах: 
Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com". Популярні книги українською!!!

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Сонько

До пізньої осені ведмедик Михайлик об’їдався в лісі смачною малиною. Тому розтовстів так, що від власної ваги ледве на ногах стояв. Нарешті вирішив: „Ляжу трохи спочину!” Вмостився він під дубом. А на дубі сидить дятел, міцним дзьобом постукує. Михайлик каже дятлові: „Друже, щось я хочу спати. Розбуди мене напередодні Нового року”. „Гаразд,– погодився дятел. – Чого ж не розбудити!”

Ведмедик Михайлик влаштував між корінням барліг та й заснув. Осінь лігво листочками вкрила, а зима присипала зверху білим сніжком у грудні. Ось і свято новорічне на порозі. А сонько Михайлик спить, не ворухнеться. Дятел на товстій гілці примостився й: „Тук-тук-тук! Уставай, Михайлику!”. Ведмедик не чує. Спить собі та власну лапу смокче. А вона ж, мабуть, солодка йому, як малина!”


Василь Литвиненко


Художник Олена Плеханова

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Сонько, Народні», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Сонько, Народні"