Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Равликова казочка, Народні 📚 - Українською

Читати книгу - "Равликова казочка, Народні"

66
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Равликова казочка" автора Народні. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Равликова казочка, Народні» була написана автором - Народні, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Равликова казочка, Народні" в соціальних мережах: 
Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com". Популярні книги українською!!!

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Равликова казочка

Жила-була дівчинка-равлик. Особлива. Чомуособлива? Бо не мала своєї хатки. Усі називали її Равля-Без-Хатки. Якось вона загубила свою хатинку у півторазавиточка. Шукала-шукала, але так і не знайшла. А оскількиусі равлики народжуються разом зі своєю хаткою, то нову знайтидуже важко. Равля-Без-Хатки була дуже лінивою, тому пошуки новоїхатки відклала на потім.

Спочатку їй навіть подобалося життя без хатки. Не треба думати проремонт, утеплення вікон на зиму і подібні нудні речі. Равля-Без-Хаткибезтурботно мандрувала лісом. Та одного дня, зачепившись за кущик,зламала ріжок. Ще й дощик почав накрапати. Равля-Без-Хатки сумноподивилася на небо і стала міркувати, у кого з друзів переночувати. Умурашок родина велика, у жуків вже була, незручно. У Мишки-Полівкиночувала, ледь не з’їли, а у Водомірки на ставку тісно. Може, в родичів?

А родичів Равля-непосида давно не бачила, листів їм не писала. Істало їй соромно та сумно. І тут згадала Равля колишнюсусідку – Равлю-З-Гарною-Мушлею. Колись вони дружили.

Повільно, як усі равлики, та ще й з поламаним ріжком,рушила вона до сусідки.

Дощик лив, як з відра. Зовсім застуджена,Равля-Без-Хатки доповзла, нарешті, до виноградноїлози, де жила сусідка.

— Відчини, це я, Равля-Без-Хатки, пусти мене погрітися, —мовила стомлена мандрівниця.

Віконце в будиночку засвітилося.

— Заходь, заходь, — заметушилася товстенька Равля-З-Гарною-Мушлею. —Тільки тісно тут у мене. — І справді, уся хатка була заставленагорнятками, тарілочками, чайничками. Равля-Без-Хатки протиснулась укуточок, і господиня почастувала її смачним чаєм з малинових гілочок.

— А знаєш що? — сказала Равля-З-Гарною-Мушлею. — Я бачила тутнеподалік покинуту мушлю, більшу, ніж моя. Але її треба полагодити.От, я переберусь жити туди, а ти живи у моїй.

Равлі-Без-Хатки не хотілося лагодити мушлю, їй хотілося бавитися.Але ... надворі падає дощ. Погано без хатки, сусідка має рацію!

Полагодили вони хатку, перенесли туди чайники зтарілочками. А тоді покликали гостей на подвійненовосілля — Равлі-Без-Хатки і Равлі-З-Гарною-Мушлею.Равля-Без-Хатки тепер зветьсяРавлею-З-Хаткою і славиться на весь ліссвоєю гостинністю.


Написали Юля Смаль, Наталя Ляш


Намалював Максим Долинний

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Равликова казочка, Народні», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Равликова казочка, Народні"