Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Равлик і море, Народні 📚 - Українською

Читати книгу - "Равлик і море, Народні"

138
0
21.05.22
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Равлик і море" автора Народні. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Равлик і море, Народні» була написана автором - Народні, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Равлик і море, Народні" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

Жив собі на лісовій галявинці маленький равлик. Спав підквіточкою маку, їв смачну полуничку, гарно йому велося. Та мавравлик велику мрію — хотілося йому побачити море. Якось одна чайкарозповіла йому про те, яке воно красиве. Скільки там перламутровихмушель, який там золотий пісок і грайливі хвильки... Та у лісі не буломоря. Навіть озерця не було.

Вирішив равлик піти на пошуки моря. Переповз галявинку, захекався,бідака, виліз на пеньочок і дивиться, чи, бува, не блисне десь неподалікморе. Побачив це метелик та як розрегочеться:

— А що це ти визираєш, чи, бува, не море? — і аж заливаєтьсясміхом.

— Море... А ти знаєш, де воно? — засмучено запитав равлик.

— Хе, певно, що не тут. Яке в лісі море? Море далеко-далеко.Повертайся назад, поки злива тебе не застала, он хмари які чорнісунуть.

Равлик поглянув на небо та й похнюпився. Йому так хотілося побачитиморе! Почав падати дощ. Сховався равлик у свою хатку та й заснув. Іприснився йому сон: ніби стоїть він на березі моря, шепочуть хвилі, літаютьчайки, так гарно довкола...

— Равлику, равлику, поглянь! — розбудив його метелик.

Равлик висунув ріжки, розплющив очі і захоплено промовив:

— Море...

Довкола шуміла вода. Злива була дуже сильною, галявина перетвориласьна озерце. З-за хмар визирнуло сонце і кинуло свої промінці на малесенькіхвильки. Равлик був дуже щасливий. Він сів на листочок і поплив вздовжберега. Справжнє море!

Відтоді щоразу, коли падає сильний дощ, равлик приходить на це місце імилується краєвидом.

Мрії завжди здійснюються, навіть якщо не зовсім так, як ми собі їхуявляємо!


написала та намалювала Мар’яна Фляк

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Равлик і море, Народні», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Равлик і море, Народні"