Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Проводи, Народні 📚 - Українською

Читати книгу - "Проводи, Народні"

60
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Проводи" автора Народні. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Проводи, Народні» була написана автором - Народні, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Проводи, Народні" в соціальних мережах: 
Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com". Популярні книги українською!!!

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

Це було дуже давно, коли на землі жили добрі і мудрі люди. Любили і шанували одне одного. Мали міцні родини і кровні зв’язки були нерозривні.

Бог благословляв людей, і коли надходив час відійти у вічність, люди знали, що раз на рік вони повертатимуться до живих родичів.

Ця дія відбувалась ранньою весною, коли природа прокидалася, все цвіло й співало. Наступав Великдень: цього дня померлі воскресали, поверталися до своїх родин і цілий тиждень були з ними. Через тиждень, у чітко визначений час, о дванадцятій дня, живі проводжали померлих до місця поховання, прощалися, і ті зникали до наступного року.

В день проводів плач і стогін стояв над землею: живі не хотіли розлучатися з родичами, що знову відходили від них.

Вирішив Бог:

– Ні, так не годиться. Віднині все залишиться, як і було, тільки живі не бачитимуть померлих, що будуть поруч.

Відтоді на Великдень померлі родичі приходять у свої родини, цілий тиждень поруч, і в призначений час відходять. Живі не бачать їх. Але за традицією, – радіють, співають, славлять весну, готують святкові страви, збираються всією родиною.

А через тиждень – проводи. Незнищима традиція і до сьогодні, хоч багато чого змінилося: люди, їхні думки, почуття, дії.

Та Великдень і таємничі Проводи і донині несуть в собі святе почуття єднання кревних близьких, віру в невмирущість душі.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Проводи, Народні», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Проводи, Народні"