Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Піп і владика, Народні 📚 - Українською

Читати книгу - "Піп і владика, Народні"

52
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Піп і владика" автора Народні. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Піп і владика, Народні» була написана автором - Народні, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Піп і владика, Народні" в соціальних мережах: 
Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com". Популярні книги українською!!!

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

Був у єдного ґазди син у Верховині: ґазда дав його до школи, радий був його на попа вивчити. А як син був у школі, то там не дуже ся учив, а так ходив. А отець ходив усе до владики та просив, аби з нього був піп. І владика казав:

– Най би був, коби хотів учитися!

Син добув своїх літ у школі, а не зміг довчитися. Айбо отець його був великий ґазда та платив багато владиці і тим професорам, аби він вийшов на попа. І як дійшли роки, зайшло так діло, що вийшов він на попа. А фари йому скоро не приділили, то отець його пішов просити йому фару. І приділили йому таку пусту фару, де ніхто не заходив. Там він і попував.

Закортіло владиці знати у якийсь час, як він попує. Владика прийшов під церкву та імив слухати. А церківники та дяки дали йому знати, що тут є владика. От він одправляє й каже:

– Сто коблів пшениці буду мати, то п’ятдесят буде мені, а п’ятдесят буде владиці!

Владика то услухав і так йому одвітив:

– Мани, синку, мани, як-єсь дотепер манув: одправляй дальше!

Там він і до смерті був за попа, та й не рушав його ніхто.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Піп і владика, Народні», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Піп і владика, Народні"