Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Пихата летюча миша, Народні 📚 - Українською

Читати книгу - "Пихата летюча миша, Народні"

48
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Пихата летюча миша" автора Народні. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Пихата летюча миша, Народні» була написана автором - Народні, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Пихата летюча миша, Народні" в соціальних мережах: 
Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com". Популярні книги українською!!!

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Пихата летюча миша

Настала осінь. Холодно стало в лісі. Маленька летюча мишалітала між дерев і гірко плакала. Почув це король птахів —орел.

— Чому ти плачеш? — запитав він.

— Я плачу, бо мені холодно.

— Але ж інші птахи та звірі теж мерзнуть, проте не скаржаться, —заперечив орел.

— Їм краще, ніж мені, бо звірі мають густе хутро, а птахипір’я, а я нічого не маю, — схлипнула летюча мишка.

Орел замислився, а потім звелів своїм слугам — сорокамзібрати зі всіх пташок по одній пір’їнці. Коли мишка причепилавсі пір’їнки, то перетворилася на птаха казкової краси.

Летюча мишка дуже запишалася. Вонаперестала розмовляти з лісовими мешканцями іцілими днями, сидячи на гілці, милувалася своїмвідображенням у річці.

Образились птахи і поскаржились своєму королю — орлу.

— Летюча мишка, — сказали вони, — тепер вважає себе першою лісовоюкрасунею. Вона ні з ким не розмовляє і всіх називає потворами.

Орел наказав сорокам привести до себе летючу мишку.

— Чи правда, що ти тепер всіх зневажаєш? — запитав він.

— Певно що так, — згорда відповіла летюча мишка. — Адже вони всі такі негарніпорівняно зі мною! Подивись сам! — Вона розправила крила і покрутилася передорлом на всі боки.

— Гарна, що й казати, — визнав орел. — А тепер подивимось на твою вроду безчужого пір’я.

По цих словах птахи кинулись до летючої мишки і позабирали свої пір’їни.Побачивши своє відображення у річці, летюча мишка аж очі заплющила: на неїдивилося непоказне коричневе звірятко. Їй стало так соромно, що відтоді воналітає лише вночі, щоб нікому не потрапляти на очі.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Пихата летюча миша, Народні», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Пихата летюча миша, Народні"