Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Пан і циган на ловах, Народні 📚 - Українською

Читати книгу - "Пан і циган на ловах, Народні"

63
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Пан і циган на ловах" автора Народні. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Пан і циган на ловах, Народні» була написана автором - Народні, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Пан і циган на ловах, Народні" в соціальних мережах: 
Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com". Популярні книги українською!!!

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

Єден пан пішов на лови на зайця. Айбо там, де зайця знайшов, там і циганин був. Пан стрілив та убив зайця з пушки. А циганин кинув вилами у зайця. Циганин думав, що він вилами забив зайця, а то пан з пушки. Бере пан зайця, айбо циганин не дає.

– Ого, не так діло. Я зайця вбив вилами! – циганин каже.

І пан каже:

– Кедь так діло, ти кажеш, що ти зайця вбив, то не так чинім. Ходи до мене та зайця обчистимо, я дам зайця красно спекти, а на рано котрому найкрасніше буде снитися, того буде заєць.

Пан пішов та ліг, та спить. Айбо циганин не спить – усе позирає, чи дораз заєць іспечений. Як ся заєць іспік, циганин вийняв зайця, та й з’їв, та й ліг спати. Рано повставали – встав і пан, і циганин. Каже пан:

– Но що, циганине, тобі ся снило?

– А я не кажу навперш, най ви навперше скажете.

І пан:

– Хлопе, мені снилося, що я був на небі.

– Но, та й мені ся так снило, гейби я вас видів на небі. Я собі подумав, що пан де би вже із неба зійшли зайця їсти? Я з’їв зайця!

Та й загнув голову, та й пішов.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Пан і циган на ловах, Народні», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Пан і циган на ловах, Народні"